Záložky

Thor: Hammer of the Gods on-line

Alternatívne názvy: Thor: Hammer of the Gods on-line

Online hry vždy, užívať si a byť populárne medzi hráčmi. Zvlášť miloval browser hry, ktoré nevyžadujú sťahovanie dodatočné inštalačné súbory a klientov. Thor: Hammer of the Gods on-line - jedným z týchto projektov, ktorý sa môže pochváliť dostupnosť a jednoduchú správu, ale má jednu veľmi dôležitú vlastnosť - skvelý príbeh a výbornou hrateľnosťou. A bez veľkej skupiny fanúšikov komiksov "zázrak" denne aktualizované s novými hercami - film má zoznámiť sa s hrou a naopak.

Thor: Hammer of the Gods on-line - projekt, ktorý vám pomôže pohnúť sa z obrovskej rozlohy krajiny, kde sa narodili veľkú vojnu. Zúčastnite sa v nich sily, odvahy a nakonfigurovaný tak, aby prejsť, bojovníci sú pripravení na všetko, len aby si spravodlivosť. Vy osobne navštívil v týchto krajinách, kde sa mocní bohovia zostúpi z Asgardu, s jediným ušľachtilým cieľom - na počesť odvahu obyčajní smrteľníci hodných obyvateľov Zeme. V Thor: Hammer of the Gods hrať sa na cestách cez pláne na severe. Neváhajte, v prednej časti nájdete obrovské množstvo zaujímavých dobrodružstiev nezabudnuteľné. V rámci tohto projektu, budete vedieť všetko: priateľstvo, vernosť a oddanosť, cítiť chuť zrady, tvárou v tvár s týmito smrteľné nebezpečenstvo a budú musieť prekonať veľa skúšok.

Thor: Hammer of the Gods - hra, to sa môže stať meradlom žánru MORPG. Dokonca aj tie skeptické kritici si všimli, že tento projekt robí hru znova a znova - skutočný jav. Hráči budú skúmať obrovské množstvo neznámych a šialene zložité kúziel, navštíviť bohov a muži zabudnuté dungeony, splniť jeden na jedného s hrôzostrašnými príšerami. Hlavnou podmienkou - veriť v seba samého a nikdy sa nevzdávaj, pretože to je tajomstvo úspechu tohto hrdinu. Veľmi skoro budete robiť vaši nepriatelia trasú len pri zmienke tvojho mena. Iste budete mať možnosť získať dôveryhodnosť medzi kolegami a spolupracovníkmi v niekoľkých dní.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť Thor: Kladivo na registráciu Gods. Tento proces výkonu by vám malo trvať niekoľko minút - stačí byť v príslušných oblastiach nahrať svoju vlastnú e-mailovú adresu a heslo a rusky rozhranie príde na pomoc v pravú chvíľu. Prípadne, môžete sa prihlásiť pomocou dát z Facebooku, VKontakte, Spolužiaci alebo My World. Navyše, ak pred tým kedysi ste boli vystavení na projektoch vytvorených v štúdiu 101hry, môžete použiť skôr registrovaných údajov.

Pripravený hrať Thora: Hammer of the Gods, plnenie rôznych úloh a aktívnu účasť v bitkách a záväzkov. Bude iste odmenený a podporovať všetky snahy hráčmi. Veľkou výhodou projektu - príležitosť hrať v reálnom čase bok po boku s reálnymi ľuďmi, s ich "kolegami" rovnako zmýšľajúcich z rôznych miest a krajín.

 

Thor: Hammer of the Gods on-line