Záložky

Tormgard

Alternatívne názvy: Tormgard

Tormgard on-line - je bezplatný prehliadač-založené hry, ktorá je plná dobrodružstiev. Tam sú divoká miesta, staroveké zrúcaniny a temné dungeony, ktoré budú musieť prekonať svojich nepriateľov, pričom ich poklady! Typ Hra je prezentovaná vo forme určitého obrázkovú knihu, v ktorej hráč bude môcť naučiť tento tajomný svet, ktorý je plný kúziel a rozprávkových postáv. ...

Ak chcete začať Tormgard hrať, musíme nielen zložitú Registrovať Tormgard: musíte zadať svoje prihlasovacie meno, heslo a e-mail v poliach registrácii. Tu vprintsype urobiť s touto hrou Tormgard zaregistrujete, môžete začať výberom Svoge budúce hrdina. Spočiatku budete musieť vybrať podlahu a jednu zo štyroch rás - Človek, Elf, Trpaslík, Half-ork. Ďalej si vyberiete hrdinu budúce povolanie. Poďme sa pozrieť na týchto profesií. Takže:

Man - má k dispozícii také profesie ako barbar, Priest, Warrior, Knight, Ranger a Dodger.

Elf - má k dispozícii také profesie ako Warrior, Priest, Ranger a Dodger.

Dwarf - má k dispozícii také profesie ako kňaz a bojovník.

Half-Orc - má k dispozícii také profesie ako barbar, bojovník a Ranger.

Je potrebné poznamenať, že on-line hra Tormgard, môžete vytvoriť viac znaky pod jedným účtom (to vám dáva možnosť hrať rôzne preteky a majú rôzne povolania).

V Tormgard online hry, každá postava má základné vlastnosti, ako je sila, obratnosť, múdrosti, Životy, útoku a obrany. Zvyšujúce sa v hre úroveň týchto charakteristík, byť pozorný, aby ihnim príležitosti, pretože to bude závisieť na vašej ďalšie bojové schopnosti. Okrem týchto vlastností, nezabudnite ukazovateľov, ako je úroveň a množstvo skúseností.

Hrať hru Tormgard on-line hráč byť zázračné a tajomné miesta, ktoré sú plné nebezpečenstva a dobrodružstiev. Herné lokácie Tormgard on-line rozdeliť do troch typov: City, priestranné a žalároch. Každé z týchto miest má svoje vlastné charakteristiky a účel:

Mesto - miesto, kde sa hrdina začína svoju cestu v tejto hre.

Space - tu budete musieť ísť cez zelené lúky, temné lesy, páchnuce močiare a nebezpečné hory. Tu môžete nájsť poklad narazí na pasce, alebo nepriatelia stretnúť, tlčúce ktoré hrdina získa zlato, skúsenosti a trofeje, ktoré potom môžete predať na návrat do mesta. Jednou z vlastností tejto lokality je jej bezpečnosť.

Bludisko - sú tajné miesta, ktoré nie je možné získať všetky smrteľné. Tu, na rozdiel od obvyklých nepriateľov, žijú silné elitnej monštrá a bossa. Každý dungeon má rad mini-questy sú odovzdané, tvoj hrdina bude môcť zapojiť hlavného šéfa tohto dungeonu, víťazstvo nad vami, bude štedrý odmena.

Tormgard on-line hra má tzv Časté: Boj (bojuje s nepriateľmi a monštrá), nehody (možnosť pádu do pasce) a šťastný nález (nájdených množstvo zlata, koľkokrát viac pripravené pre bojov).

Tormgard on-line hra má svoju vlastnú menu, zlato a platina.

No, budete mať túžbu hrať hry on-line Tormgard? Ak áno, potom sa pozrite Tormgard čaká na vás!

A konečne, môžeme povedať, že hranie Tormgard byť celkom zaujímavé.

Takže nestrácajte čas, dokázať všetkým, že ste najlepší!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more