Záložky

Torchlight 2

Alternatívne názvy: Torchlight 2

Hra Torchlight 2 je počítačová hra vyvinutá v štýle akčné / RPG, ktorá bola vydaná v roku 2012. Táto hra je pokračovaním prvej časti hry.

Stiahnuť Torchlight 2 si môžete zadarmo z oficiálnych stránok, ale budete mať k dispozícii v tomto prípade len demo verzie hry. Plná verzia, môžete si stiahnuť hry Torchlayt 2 za 9,99 dolárov.

Je Zobraziť video o Torchlight 2 žiaduce, aby každý nový hráč, ktorý nepozná základné črty hry. Toto video sa nachádza na stránkach hry alebo youtube .

V hre hrať Torchlight 2, ako je uvedené v tejto správe, rovnako ako môžete vidieť na pravidlách hry ako skúšobné videu.

V hre Torchlight 2 triedy sú rozdelené len do 4 typov:

1. Inžinier (Engineer) - to je ťažké bojovník zblízka. Okrem zblízka, môže sa do boja na dlhé vzdialenosti, ale potom melee bude uzatvorená s ním. Táto trieda je zameraná na uplatňovanie najväčšie množstvo škôd.

2. Peregrine (Outlander) - trieda nomádov, ktoré sa používajú v boji na diaľku zbraní a kúzlo najslabší. Môžu používať kúzla, ktoré obmedzujú, omračujúce a spomaliť nepriateľa. Niektoré kúzla môžu zvýšiť rýchlosť útoku triedy.

3. Berserker (Berserker) - je jedinečný trieda, ktorá najlepšie prejavuje v bitke, ale je slabšia ako vytrvalostný Engineer. Výhodou tejto triedy je vysoko kritické poškodenie a vysokú rýchlosť útoku. Zdravie v Berserker triede je pomerne slabá, takže pre neho bude dobre monitorované. To môže spôsobiť spojenca, a platí masívny ochromujúce kúzla, ktoré znižujú výkon nepriateľov. Berserker najviac podobné klasickým barbarov.

4. Mag Ember (Embermage) je trieda na diaľku, ktorá je podobná klasickej sprievodcov. Mágovia môžu byť použité na vykonávanie útokov na dlhé vzdialenosti, ale zároveň a bojovať v boji zblízka. Niektoré kúzla môžu spôsobiť všetky druhy škody, a robiť rôzne druhy pascí. Magee Ember majú schopnosť teleportovať prekvapivý útok, a schopnosť uniknúť z bojiska. Už kúzla hromadného ničenia, ale aj cez to, že sú veľmi slabé.

V prvej časti hry bol len 3 triedy.

V hre Torchlight II má nielen režime jedného užívateľa, ale je tu stále možnosť ubiehajúce hry v režime spolupráce. Maximálny počet osôb v tomto režime - šesť. Ak chcete hrať v režime spolupráce je nutné pripojenie na Internet, alebo len lokálne pripojenie.

Je však potrebné poznamenať, že počet hráčov, bude závisieť na počte súperov: Čím viac hráčov, tým viac nepriateľov. Pravidlá hry a jej priechodu sa nezmení.

Torchlayt Game 2 z prvého dielu je mnoho vylepšení a pripravených mnoho prekvapení pre vás. Nainštalujte ho na svojom počítači a ísť s priateľmi alebo sami na vzrušujúcu cestu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more