Záložky

Svetlo pochodňou

Alternatívne názvy: Svetlo pochodňou

Torchlight hra on-line je počítačová hra, ktorá bola vyvinutá v žánri hack a lomka RPG.

Akcie v hre, sa odohráva v malom meste na Vysočine. Na tomto vrchu má cenné zdroje, ktoré sa používajú pre mágiu. Ale to nie je len cenným zdrojom, je to nebezpečenstvo pre všetky živé organizmy.

Dlhá dopad kameň Ember osoba môže byť posadnutý, alebo dokonca zmeniť v monštrum.

Stiahnuť Torchlight, čo môžete z oficiálnych stránok, zaslaním žiadosti. Klientská hra k stiahnutiu Torchlayt môžete iba nabíjať a ak máte plnú osemnásť rokov. Pred zápasom, pozrite sa na video o hre Torchlight. Toto video vás zoznámi so základnými funkciami hry.

V počítačovej hre Torchlight triedy majú tri druhov:

1. Destroyer (Ničiteľ) - je protagonista, ktorý je najviac podobný klasickej Barbar. On je majster zblízka. Destroyer zamestnáva najviac odolné brnenie a zbraní pre boj zblízka. Hlavným cieľom pri vývoji tejto triedy je na atribúty "obrany" z "sily".

2. Alchymista (Alchymista) je protagonista, ktorá zodpovedá obvyklej klasickej Magoo. Táto trieda je najlepšie pre útoky z diaľky. Alchymista pozná obrovské množstvo ako obvyklých kúziel a ochranný. Okrem toho, že môže vyvolať iné bytosti. On atribúty potrebu rozvíjať ochranu a mágiu.

3. Vanquisher (víťaz), je hlavný hrdina, ktorý sa podobá Amazon a Assassin. Táto trieda používa strelné zbrane, pasce, jedy, rôzne taktické triky. Rozvoj v tejto triede je treba obratnosť a ochranu.

V počítačovej hre budete hrať Torchlight na rôznych krajín. Všetky územia sú charakterizované osobitnými geografickými a konštrukčných vlastností, rovnako ako monštrá, ktoré ich obývajú.

Hra má nasledujúce typy lokalít:

1) Twilight Mesto - miesto, odkiaľ začať dobrodružstvo protagonista. Toto miesto je bezpečné a nie sú tam žiadne monštrá. V Twilight Town, môžete si kúpiť výbavu.

2) Baňa - je prvé miesto, kde sa stretnete monštrá. Území bane úplne zničený, ale môžete určiť, že monštrá sú tu pomerne nedávnej. Len málo miest k lovu rýb.

3) Zámok - miesto, kde sa dostanete po absolvovaní min. Existuje veľa nástrah a tajných miestností. Na konci tejto úrovne budete bojovať prvý šéf.

4) Zrúcanina Ester - to zatopené mesto, ktoré vás vezme hneď po bitke s šéfom. Prechádzajte tejto oblasti bude veľmi ťažké. Budete musieť pripojiť teleporty.

5) Dungeon - je miesto, ktoré vyzerá ako veľké množstvo ostrovov prepojených mosty medu sami. Monštier, stretnete tu jašterica-ako stvorenia.

6) Podzemné väzenia - to väzenie komplex, ktorý sa nachádza hlboko v podzemí. Na konci tohto miesta, stretnete so svojím šéfom.

7) Lost Castle - je jedným z najnebezpečnejších miest. Ryby tu nie je obvyklé a živé mŕtve trpaslíkmi.

8) Black palác - je najnebezpečnejšie miesto v hre. Tu sa stretnete najzávažnejšie monštrá.

Hra Torchlayt plný rôznych akcií, tajomných miest a vzrušujúce dobrodružstvo!

 

Svetlo pochodňou