Záložky

Divízia Tom Clancy je

Alternatívne názvy: Tom Clancy Division

 

Koľko ľudí je schopných prežiť v podmienkach biologického útoku? Táto otázka zamaskovala hru Divízia Tom Clancya zo skupiny vývojárov Švédska Ubisoft Massive, Americká červená búrka a Británia Ubisoft Reflect, rovnako ako vydavateľ Ubisoft, ktorý pripravuje exkluzívny obsah na konzole Xbox One. Okrem tejto platformy si môžete zakúpiť hru pre PlayStation 4 a Tom Clancy's The Division download na PC.

 

Výstup bol niekoľkokrát vyslovený a presunutý. V máji 2014 bol odstránený na leto roku 2015, ale potom oznámili nové dátum vydania 8. marca 2016. Samotná hra je začiatok hernej série, ktorá sa len objaví, ale patrí k žánru MMORPG strelec, ktorý sľubuje fanúšikom strelcov dynamické zavarushki.

 Materiálová strana.

 

Stalo sa tradíciou, že všetky kataklyzmy sa vyskytujú v Amerike a udalosti tejto hry sa tiež odohrávajú v New Yorku v Manhattane v blízkej budúcnosti. Ako sa ľudia správajú, ak dôjde k biologickej katastrofe? Ako rýchlo sa rozšíri infekcia a ktorá časť obyvateľstva bude životaschopná a pripravená na boj s nepriateľmi? V rámci karantény klesla väčšina území druhý deň. Ďalej sa výmeny zhroutili, elektrina a voda sa stratili, obchody boli vyprázdnené a ľudia sa stali nepriateľmi. Pre takúto situáciu je vytvorená špeciálna jednotka od ľudí, ktorí pracujú v pokojnom prostredí inžiniermi, lekármi, policajtmi, vedcami, E. Ale sú vyškolení, aby pôsobili v podmienkach extrémneho nebezpečenstva, a teraz musia bojovať proti vírusu a silám zodpovedným za jeho výskyt.

 

Ako úspešne bude tím pracovať, závisí to od hráčov, ktorí sa rozhodli stiahnuť sekciu Tom Clancy The Division a zapojiť sa do misie. Všetko začína na Manhattane, potom sa územie zvýši, budú k dispozícii nové oblasti. Autori sľubujú, že bude možné pripojiť hru k obrazu asistenta drone zo špeciálnej mobilnej aplikácie prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Herný produkt je určený na odovzdávanie tímov, aj keď sú možné jednotlivé akcie, avšak v tomto prípade je potrebné prispôsobiť sa svetu, ktorý je ovplyvnený ostatnými hráčmi.

 

Skôr ako otvoríte svet Tom Clancy's The Division o PC a charaktere bez odkazu na určité profesie, triedy alebo preteky. Na začiatku sú všetky zručnosti otvorené a ich nárast a rozvoj závisia od aktivity hráčov. Sprostredkovatelia organizácie sú vybavené batohom s potrebnými vecami na nasledujúcich 72 hodín. Kompletná sada položiek bude známa, keď príde dlho očakávaný okamih vydania hračiek, ale je už známe, že súprava obsahuje:

 
   
    
  • divízie Standard Edition;
  •  
  • Gold okrem kópie verzie hry obsahuje aj sezónny lístok s ešte neznámym obsahom a pridanie "Národnej gardy"
  •  
  • Zbierka divízie Zee zahŕňa pridanie súpravy Hazmat Gear Set, sezónnej lístky, plagátu, brožúry so základmi hry, tašky na rameno a pracovného času agentov.
  • Sériové hodiny, ktoré implementujú používateľské rozhranie
  •  
  • Mask protection
  •  
  • Kontaktné šošovky, ktoré zlepšujú vnímanie okolitej reality
  •  Viac druhov zbraní  
  • Komunikačná komunikácia
   

  Welcome a vyberte

   

  V súčasnej dobe vývojári neoznámili systémové charakteristiky, ktoré budú pohodlne hrať na PC, ale predobjednávka je otvorená, čo umožňuje divízií Tom Clancy oddelenie kúpiť balíky verzií:

 

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more