Záložky

Tom Clancy Ghost Recon

Alternatívne názvy: Tom Clancy Ghost Recon

Pred dvoma rokmi, Tom Clancy Ghost Recon hra bola preukázaná na výstave v roku 2010, bol stlmený odpoveď. Na rozdiel od pompézne demo, premýšľavý a strategické povolenie bolo celkom zaujímavé. Tom Clancy hra má všetky znaky skvelá hra s úžasnou rýchlosťou, zaujímavých questov.

Než začnete hrať Tom Clancy Ghost Recon, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky: frekvencia CPU - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB.

Registrácia Ghost Recon Toma Clancyho nebude trvať dlho a nebude spôsobovať problémy

1. Na stránke vyberte položku «Registrovať sa»;

2. Zadajte svoj e-mail;

3. Zadajte heslo,

4. Vyberte «Prihlásiť sa».

Tom Clancy hry si myslíš, že strategicky plánovať svoje akcie v predstihu a používať zbrane neustále. Často najlepšou možnosťou je zničiť nepriateľov jedného po druhom, opatrne s ohľadom na váš ďalší cieľ je, aby sa zabránilo smrti vašej postavy a nie je vyvolanie poplachu. A niekedy tá najlepšia cesta k Tom Clancy Ghost Recon prihlásený nezhasne a niekto v ceste zabiť, a pohybovať ticho, aby váš cieľ, takže súper nechápal, kde sa nachádzate. Adaptívne kamufláž Tom Clancys Ghost Recon prihlásený umožňuje duch mieša s ostatnými, a plížiť sa okolo bez detekcie. K dispozícii je aj senzor granáty a vyberte nepriateľov, budete tiež pomôže pušky, náletov. Tom Clancy Hra má skvelé miniaplikácie, ktoré sa budete cítiť vo výške ak je používaný správne, ale nie je tak silný ako drvivá väčšina, aby sa vám neporaziteľný. Budete mať Ghost Recon hra Tom Clancy a vidieť zaujímavý systém označovania, ktorý je naozaj revolučný. Je to vylepšená verzia poznámok namiesto toho, aby musel ísť na konkrétnu pozíciu, musíte označiť nepriateľa - alebo viac nepriateľov, maximálne štyri. To v podstate vydal rozkaz pre spoluhráčov zamerať sa na dosiahnutie tohto cieľa, a urobia všetko pre to, aby bolo zabezpečené zachovanie nepriateľa v dohľade. Tagged nepriatelia môžu byť zrušené, ak doba v hre Tom Clancy, a skutočnosť, že ste schopní okamžite eliminovať štyri súpera súčasne, dáva pocit uspokojenia. Niekedy igraTom Clancy je vyzerá skvele. Je zrejmé, že veľa času strávil na zlepšenie imidžu duch alebo na bojovom poli alebo poslanie. Ale sú tu aj momenty Tom Clancy Ghost Recon prihlásený, keď hra nebola úplne dokončená vzhľad. Niektoré pozadia chýba detaily, textúry, za vynikajúci pohľad na hru. Hra Tom Clancy je - to je 10-hodinová kampaň. Keď máte tím 4 hráčov, to je iný príbeh, pretože skupina je rozdelená - dva vo vrtuľníku a dvaja na zemi. Chlapci na oblohe by sa v priebehu hry Tom Clancy podporujú, zapálil do nápovedy Marines, hádzať granáty s čidlom na odstránenie prichádzajúce hrozbu. Co-op ako celok je vynikajúci doplnok k Tom Clancy Ghost Recon Online. Tiež pridal k problému prežitia - vždy viete, že váš chrbát je pokrytá, ak budete mať guľku iného hráča, ale v co-op, ak sa náhodou stane príčinou smrti spojenca, to je koniec hry. K dispozícii je tiež partizánsky spôsob hry Tom Clancy je. Avšak, to nie je nič viac než príjemné rozptýlenie, ak ste zúfalí hráči, ktorí chcú odomknúť tisíce rôznych kombinácií zbraní, ktoré môžu byť ponúkané igraTom Clancy. Ak ste premýšľavý osoba strelec, ktorý sa môže pochváliť mysle a taktiky, zatiaľ čo Dunn hra je pre vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more