Záložky

Titanfall

Alternatívne názvy: TitanFoll Titan Fall, TitanFol

Titanfall hra je počítačová sci-fi online hra, že prieskumy verejnej mienky, musí poraziť mnoho užívateľov hernom svete. Táto hra je simulátor kožušín. Titanfall jedinečná hra bude vydaná v marci 2014.

V hre Titanfall registrácia je veľmi jednoduchá. Aby ste sa mohli zaregistrovať do hry Titanfall musíte zadať nasledujúce:

1) e-mailovú adresu.

2) heslo, ktoré sa používa iba v tejto hre.

Hrať hru Titanfall budete na strane jednej z frakcií

1) Piloti - majú rôzne schopnosti. Najdôležitejšia vec pre pilotov - bojuje získať certifikáciu. Piloti bojových zručností závisí len na vás.

2) Titans - sa zaoberá prepravou nákladu a opravy kozmické lode. Oni sú tiež použité v pátracie a záchranné operácie.

V hre budete hrať Titanfall vo svete, ktorý sa nazýva hranice.

Tu nájdete nekonečné možnosti, ak budete vykonávať potrebné pravidlá.

V Titanfall on-line je špeciálna jednotka, milície. Tento milície je ozbrojené sily na hranici. V milície stretnete

1. Settlers - rezidenti pohraničnej oblasti.

2. Zločinci - oni nie sú nič starať o hrozbách, ktoré vám najlepšie pozor.

3. Piráti - mazaný a vynaliezavý zločinca.

4. Mercenaries - vykonávať misie naliehavú dôležitosť.

Všetky Milície rozdelené do špeciálnych tímov. Tie sú priradené k určitému sektoru. V zásade, všetky tímy sa nelíši od obvyklých pirátskych tímy, ale vždy mať so sebou najnutnejšie prostriedky, ktoré z nich robia neuveriteľne ambiciózny.

Odporcovia milície je IMC (Interstellar Manufacturing Corporation) . V skutočnosti je najdôležitejšia misia Milície považovaný konfrontácie IMC. Avšak, nie všetci účastníci milície, že áno.

Hammond inžinierstvo - to je prvé meno IMC. Hoci to bola malá spoločnosť, ktorá sa neustále zaoberá ťažbou prírodných zdrojov. Ich znalosti sa zvyšuje po celú dobu a začali priniesť obrovské príjmy. V dôsledku obrovskej útvary, organizácie sa vyvinula v obrovskej korporácie.

Ich rast fyzického kapitálu rast v ich chamtivosti, čo má za následok, že niektoré úlohy môžu použiť tvrdú silu.

Ak ste naozajstný fanúšik online hier Titanfall, potom si môžete kúpiť zberateľskej edícii Titanfall. Obmedzený počet publikácií.

Objednať pre-herné klient pre platformu poplatku za 1199 rubľov.

Ponorte sa do herného sveta Titanfall zadarmo spolu so svojimi priateľmi. Ohodnoťte stvorenie sveta od tvorcov počítačových hier Call of Duty.

Vybrať svoju stranu, pre ktoré bude pripravený k boju, bez ohľadu na to, čo. Buďte jedni z prvých hráčov hernom svete Titanfall.

Ukážte, že ste skutočný hráč a pripravte sa na nejaké vážne bitky a táto víťazstvo! Veľa šťastia v tejto úžasné a nezabudnuteľné on-line hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more