Záložky

TimeZero

Alternatívne názvy: Polovica Zero

Po nukleárnej explózie ľudstvo dostal nový počiatočný bod a vzal si inú cestu vývoja - nie je nová myšlienka, ale jej implementácia do post-apokalyptickej RPG hry on-line TimeZero veľmi pôsobivé. Online hra TimeZero už celkom populárne na webe, vďaka vynikajúcou grafikou, zaujímavých questov a maximálnej schopnosti vašej postavy, pokiaľ ide o vývoj.

Ak chcete začať TimeZero vyžaduje registráciu. Ofsayte na hru, vyberte príslušnú možnosť. Po prečítaní prológu, stlačte tlačidlo "play" a zadajte názov pre znak, platnú adresu poštovej schránky a potvrdenie hesla. Nuance - Registrácia do hry TimeZero ponúka len vybrať si pohlavie svojho budúceho hrdinu. Ďalšie, prijať pravidlá a dohody a stlačí "Enter." Počkajte listu s aktiváciou účtu, potvrďte ju - a TimeZero on-line registrácia už máte.

No, teraz môžete prísť k zovretím s vytvorením charakteru. Už v tejto fáze hry online TimeZero dobre sám odporúča. Rôzne režimy vytvoriť obraz hrdinu, jedenásť profesií rozdelenie do táborov (dva z nich), a frakcií (osem), a obrovské množstvo klanov. Takže, hrať hry on-line, budete TimeZero jednu z bojujúcich táborov - pre liečiteľov Kronos alebo Black Scorpion. Avšak, keď ste "nesvieti", aby sa v ich radoch, prečo - čítajte ďalej. Každý tábor je tvorený zo štyroch frakcií.

Pozitívne "Liečitelia Kronos" obsahovať nasledovné frakcie:

1. Rangers - dedičia vojenskej profesie, chrániť slabých a utlačovaných z lúpeže a drancovanie;

2. Žehlička Hawks - skupina talentovaných vedcov, cieľom je nájsť nové civilizácie vo vesmíre;

3. PsyONIX - zvláštna skupina ľudí psy-kinetiky (práca so silou myšlienky)

4. White Legion - Armáda Veľké cisára.

V tábore negatívny "Black Scorpion" zahŕňa frakcie

1. Invasion - nemilosrdný vojaci cudzinci z inej slnečnej sústavy,

2. SysTEAM - roboty a kontrola mysle je, "Sara", majú tendenciu k zničeniu všetkých organických bytostí;

3. Zadarmo Poľnohospodári - samostatne hospodáriaci roľníci;

4. Moscow Gangsters - spot "bosota" - zlodeji, vrahovia, lupiči, atď

Všetky začiatočníci začať hrať TimeZero s "inkubátora", zvláštne miesto, kde sa môžete prejsť školenie bojov (kliknite na "show boj") a paže - máte studený, hádzanie, strelné zbrane, energetické zbrane. A, samozrejme, získať prvé zamestnanie. Pripravený? Potom si batoh a ísť - tam za múrmi budovy nájdete krásny, tajomný a brutálny svet.

Každým pátranie hrdina prináša skúsenosti, lepšie parametre (vlastnosti a zručnosti), dokončenie inventára. Pokiaľ ide o výkon, desať z nich: skúsenosť, zdravie, vitalita, psi-energia, sila, obratnosť, intuíciu, výdrž, presnosť, inteligencia. Zručnosti trochu viac (13) a rozvíjať, ako sa používajú tie zbrane alebo iné predmety, zdravotnícke potreby alebo vybavenie. V priebehu toho, ako budete hrať TimeZero, pokúste sa ich všetky rozvíjať.

V náhodných a príbehových questov, TimeZero on-line hra, v ktorej si môžete zarobiť (práca v baniach), extrahovať a predávame prostriedky na zničenie monštrá a mutanty (poradie je tu 16), atď atď A čo je najdôležitejšie, čo potrebujete vedieť (alebo aj nie ... ak máte záujem o intrigy - spojler! ) Zahrajte si hru on-line TimeZero vás do určitej miery, a keď vaša postava bude dostatočne silný a počet úrovní vás na požadovanej úrovni, to je, keď budete musieť vziať strany - aby sa stal liečiteľ Kronos, alebo Black Scorpion. A potom - váš nový osobný meradlo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more