Záložky

Čas pre hrdinu

Alternatívne názvy: Čas byť hrdinom

Timetobehero - príbeh oživenia Titans

Game Čas pre hrdinu bol ďalší produkt, ktorý naplnil herný svet fantastickým príbehom a možnosťou hry v PvP. Bolo to vydané ruským štúdiom 2RealLife v januári 2015, ktorý už má skúsenosti s vývojom multiplayerových hračiek. Po testovacej dobe, ktorá bola povolená širokému publiku, bolo oznámené, že bude oficiálne spustené a teraz každý môže hrat za hrdinu v reálnom čase a z ľubovoľnej platformy, vrátane mobilnej.

Priďte sa do vesmíru Náhrdelník sveta, aby ste našli troch bohov, ktorí spôsobili smrť tvorcov a vládcov tohto sveta - Titanov. Na stopách starovek sú klany Orlova a Lvova, očakávajúc pomstu páchateľom a odhalenie ich tajomstiev.

Každý hrdina má svoje vlastné vlastnosti a bojové zručnosti, ale za nimi zostávajú desiatky bojov, ktoré sa stanú ešte skúsenejšími, silnejšími, agilnejšími a húževnatými. Ich brnenie a zbrane budú v boji zmiernené a ich postavy budú silnejšie ako žula. Pomôžu im reinkarnácie masiek, ktoré môžu zmeniť vlastnosti a vlastnosti bitky.

Vzrušujúci príbeh vás nasmeruje do konfliktu, ktorý vznikol medzi spojenectvami, klanmi a rozkazmi, ktoré obhajujú svoje vlastné politické a ekonomické záujmy. Ak sa čas na hrdinu na stiahnutie, zistíte, pôvody situácie, a pokúsiť sa odhaliť spleť sprisahaní, zrada, dlhotrvajúce nepriateľstvo, ktoré viedlo k smrti Titánov.

herných funkcií

  • Súbor zručností, ktoré sa hráč rozhodne nahrať do svojej postavy, sa vyberie podľa situácie. Sú k dispozícii po určitom čase a nezávisia od aktivity hráča.
  • Mask monštier je k dispozícii pri vykonávaní rôznych akcií. Každá maska ​​má vlastnosti konkrétneho monštra a pri jeho nosení sa postava úplne reinkarnuje, získava charakteristické schopnosti, schopnosti, silu a silu.
  • Monster Den sa musí čistiť sám a vo skupine počas hry PvE. Skupiny sa vytvárajú náhodne alebo na základe predchádzajúcej dohody.
  • Spoločenský boj.
  • Môžete tiež bojovať v režime PvP proti ostatným hráčom v aréne a získať trofeje.
  • Pred začatím boja s monštrom, skúmajte jeho charakteristiky a zistite, ktoré položky sa môžete z neho potrasiť.
  • Pre rozmanitosť, vývojári pravidelných hier ponúka súťaže a oznamujú udalosti.
  • Dodatočná návšteva Čas pre iPlayera hrdina sľubuje rôzne darčeky - užitočné veci pre hru. Zakaždým, keď sa ich hodnota zvýši.
Približne

bojov o ničom nehovorí - všetko je jednoduché. Vy a nepriateľ zbiehate na súde a doručte tri zásahy. Identifikovanie porazeného je tiež jednoduché, pretože zostáva len víťaz. Existuje veľa úloh a len má čas na to. Ale každý je povzbudený užitočným prekvapením vo forme vecí, skúseností alebo mincí.

Viac ďalších užitočných podrobností

Všetky budovy na danom mieste nesú určité funkcie a mapa zobrazuje svet: orel, lev, plameň a neznáme územie, ktoré zatiaľ neboli nájdené. Prejdeme do menu a vyberieme: zbrane, vybavenie, amulety a elixíry, ponúknete im nielen za určitú cenu, ale aj náznaky možností, ktoré naznačujú ich úroveň. Ak chcete získať naozaj hodnotný produkt, musíte dokončiť questy a usilovať o víťazstvo, čo prináša chýbajúce množstvo druhov.

Pripojte sa k komunite Timetobehero a stanete sa predstaviteľom jedného z klanov, ktorý vám pomôže oživiť bývalú slávu náhrdelníkov sveta a vrátiť tituly späť do života. Úloha nie je jednoduchá, ale len preto, aby jej obyvatelia mali nádej na šťastie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more