Záložky

Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters

Alternatívne názvy: Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2. 8 GHz

RAM: 1 GB

Grafická karta: GeForce 6200/Radeon 9500 Pre

Miesto na disku: 6 GB

Tiger Woods PGA TOUR 12 - populárne športové golfový simulátor, osoba, ktorej názov sa stal jedným z najväčších hráčov v našej doby, sa stal v posledných rokoch veľmi stelesnenie športu. Je potrebné poznamenať, že majitelia osobných počítačov už nudiť na tomto simulátore, pretože spoločnosť je vývojár produktov vyrábaných v tejto sérii pre konzolové platformy pre štyri roky. Tiger Woods PGA TOUR golfový big opäť vrátil do počítačovej platforme.

Dva v jednom

Spočiatku, zbežnej vyšetrenie Tiger Woods '12 bol nápadom určitého priemeru, kombinuje populárne on-line projekt rovnakého mena, ktorý bol pridaný do jediného druhu profesijného rozvoja a dvojhru. Každý nadobúdateľ herný disk Tiger Woods PGA TOUR 12 bude automaticky dostanú predplatné šesťmesačné k účasti v multiplayerových bitkách a úplné jediného režimu, ktorý obsahuje niekoľko herných módov. Tiger Woods, hra, jej názov vychádza z buržoáznej elitu a drahý šport. Vážne ekonomický model, ktorý má dva typy mien. Prvý - herné dolárov zarobil v jednolôžkových a multiplayer bitkách len kolosálnym meradle. Jedným z problémov je, že kúpiť niečo užitočného pre on-line bitkách bude pre nich ťažké, a majú váhu iba v jednotlivých turnajoch. Pre zvýšenie šance na víťazstvo v súťaži v multiplayeri budete potrebovať iné menovej jednotky, špeciálne okuliare, ktoré si môžete zarobiť v hre len na hlavných prázdnin, ale môžete celkom ľahko kúpiť za skutočné peniaze. Táto mena sa stane hlavný prúd pre každý súťažiť na rovnakej úrovni so všetkými štamgastov multiplayer servery a on-line turnajoch. Pri prvej návšteve prémie obchod hru, budete si uvedomiť, že aj vo virtuálnej podobe športe nie je lacná.

Herné

Úrad hráč Tiger Woods 12, a konkrétne jej dopady je rozdelený do dvoch systémov. Prvý systém poráža Tiger Woods PGA Tour, trehklikovy hojdačka. Ich realizácia prebieha už stala klasický spôsob, kedy budeme musieť chytiť posuvník na stupnici beží po strane obrazovky. Bude chytiť dvakrát, najprv volíme silu nárazu, presnosť smere druhej vybranej predtým. Virtuálny golf profesionáli majú ďalšiu možnosť štrajku, kedy všetky ovládacie tyč bude prevedená na myši. Váš virtuálny chránenec sa bude opakovať všetky kroky pre myši hore a dole, pohyb bude znamenať švih a úder, a posun smerom bude zodpovedný za správnosť nárazu.

Full Zen

Tiger Woods, hrať sa s jeho menom má veľa čo do činenia so skutočným golfu, s výnimkou DC, keď všadeprítomná médiá, prítomnosť publika a tlak nepriateľa bude s názvom vážnou výzvou aj pre skúsených hráčov. Ale tu to jednoducho nie je váš každý záber budete tráviť sám, ktorý sa sústredí na hry nie je všetko, že záujem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more