Záložky

Kráľovstvo trónu vo vojne

Alternatívne názvy: Vojna kráľovstiev o trón

Game Throne Kingdom at War: Staňte sa veľkým pánom

Na trhu herných produktov sa každú chvíľu objavujú nové ponuky. Skúsený hráč ľahko rozozná figurínu od zaujímavej zábavy a vysoké hodnotenie, ktoré hra Kingdom at War predvádza, hovorí, že obsahuje všetky tie vlastnosti, ktoré ocenia milovníci stratégií.

Prvá vec, ktorá obzvlášť poteší virtuálnych bojovníkov, je možnosť hrať na počítačoch a mobilných zariadeniach v Throne Kingdom at War. A keďže je prehliadač hračka, môžete doň vstúpiť cez sociálnu sieť.

Život vládcu

Pred vami klasický príklad stratégie pre viacerých hráčov s prvkami fantasy. Existujú nepriatelia a priatelia, ako aj kráľovstvo, ktoré treba rozvíjať a brániť. Všetko to začína v malom, ale postupne by sa vám z pridelených pozemkov mal stať silný štát so silnou armádou a udržateľnou ekonomikou. Nepriateľov je naokolo dosť, a preto budú útoky z ich strany časté. Na tento účel existujú priatelia, alebo skôr spriatelené národy, s ktorými sa majú vytvárať spojenectvá. Spoločne je ľahšie a spoľahlivejšie odrážať útoky tých, ktorí nezdieľajú váš názor na dobré susedské vzťahy.

Skladá sa z veľkej skupiny rovnako zmýšľajúcich ľudí, budete tiež skúmať krajinu, bojovať s monštrami. Hranie hry Throne Kingdom at War, komunikácia so skutočnými ľuďmi je nielen zaujímavejšia, ale aj užitočnejšia. Máte zaručenú podporu a pomoc vo forme zdrojov a vojenskej pomoci. Požiadajte ich o radu, no nezabúdajte, že podobné odvetné kroky čakajú aj od vás.

Rozumne bojujeme statočne

Ocitnete sa v pestrofarebnom stredovekom svete, kde neexistujú žiadne moderné technológie, ale je tu mágia a ostré čepele. Staňte sa súčasťou tejto reality pomôže registrácia Throne Kingdom at War, ktorá si nevyžaduje zložité manipulácie. Čo ešte príjemne prekvapí:

 • Skvelá objemová grafika
 • Výber jazykov
 • Proces hry bez dodatočných nákupov
 • Veľký počet úloh
 • Možnosť vybaviť svojho hrdinu podľa vlastného uváženia
 • Pripojte sa a vytvorte si objednávky
 • Vyberte triedu bojovníka

Podľa triedy, pozrime sa, kto je zastúpený:

 • Bight Knights
 • Schelled arrows
 • Reproduktory
 • Hľadači
 • Krikľavé jednotky
 • Kavaléria 1000 20

Zamestnanci patriaci do Throne Kingdom at War, ktorý má držať krok s pokrokom. To znamená, že okrem vojenských kampaní budete musieť neustále niečo stavať a vylepšovať. Keďže je známe, že osada bola životaschopná, obyvatelia potrebujú domy, krčmy, obchody. Vojaci potrebujú kasárne a cvičiská. A pre mesto potrebovalo sklady, vyhne, píly, bane. Pri ťažbe uhlia, dreva, kameňa a iných nerastov nezabúdajte, že čím vyššia úroveň baní, tým vzácnejšie suroviny prinesú. To isté platí pre ostatné podniky, ktoré získavajú východiskový materiál alebo vyrábajú tovar.

Herné dielne

V sú všetky prepojené, a preto sa snažia venovať pozornosť všetkým odvetviam včas a jednotne. Ak je domov málo alebo nezodpovedajú životnej úrovni občanov, nebude mať kto pracovať a to sa prejaví na nedostatku potravín, šatstva a zbraní. Nezabudnite pumpovať a bojovníkov a posielať ich na úlohy. Výber úloh je skvelý a po preštudovaní podmienok a veľkosti odmeny si môžete vybrať ľubovoľné. Vyberte si také, ktoré zodpovedajú úrovni levelovania vášho hrdinu, aby mu sily stačili na kampaň a bitku s nepriateľom.

The Game of Throne Kingdoms War sa neustále vylepšuje, objavujú sa nové prírastky, takže sa nebudete nudiť. Pripojením sa k hráčom sa stanete súčasťou ich úzkej rodiny a po malom tréningu čoskoro dostanete svoju prvú úlohu.

Skúmajte vedu správnym spôsobom, skúmajte vždy

Akadémia je jednou z hlavných budov vo vašom kráľovstve. Hneď ako ho postavíte, okamžite začnite s výskumom. Spočiatku stoja málo a ich objavenie netrvá dlho. Čím viac ale skúmate, tým sú nové technológie drahšie, no aj bonusy z nich sú vyššie. Kategórie: Ekonomické (ovplyvňujú množstvo zdrojov, ktoré vyťažíte, a všetko, čo je s nimi spojené); Vojenské (pri útoku/obrane pridajte útok/obranu; bonusy pre bojovníkov a všetko, čo súvisí s vašou armádou); Inteligencia (zlepšuje spravodajské schopnosti; zlepšuje rýchlosť, náhodnosť a množstvo údajov, ktoré môžete získať od nepriateľa); Výcvik (zlepšuje rýchlosť a náklady na výcvik vojakov v rôznych kategóriách); Agresori (odomknite prístup k jedinečným príšerám, ktoré útočia na kontinent; môžete ich zničiť a získať ceny; čím vyššia úroveň a existujú aj samostatné technológie pre rôzne typy vojakov rôznych úrovní.

Ruiny Dominionu: Ako môžem prejsť a čo mám robiť?

Pre vstup do ruín napumpujte svoj palác na úroveň 10 alebo vyššiu. Za ruinami sú ruiny starovekého impéria Dominion, ktoré budete musieť preskúmať a nájsť tam nevýslovné poklady. Najprv choďte do základného tábora - otvorte veliteľstvo Expedície, nachádza sa neďaleko prístavu vo vašom hlavnom meste. Keď budú v základnom tábore pripravovať dobrodruhov, vydajú sa na expedíciu a preskúmajú ulice kedysi veľkej ríše pri hľadaní pokladu, ako aj v boji s príšerami. V základnom tábore sú tri budovy:

 • Krčma dobrodruha – miesto, kde sa dá napumpovať a zmeniť svoj vzhľad
 • Obchod Dominionu – tu si môžete kúpiť rôzne užitočné predmety
 • V dielni Dominion môžete vytvárať predmety pre svojho dobrodruha (poskytuje vám výkonnostný bonus)

Počas svojich potuliek dobrodruh stretne na svojej ceste príšery - agresorov a odpadlíkov. Porazte ich a získajte hodnotné ceny. A ak vás omrzia, už môžete stretnúť aj alfa-agresora. Je to skúsenejší a otužilejší bojovník, ktorého nie je také ľahké poraziť. Zhromaždite vôľu a silu v päste a choďte za pokladom!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more