Záložky

Trón kráľovstva vo vojne

Alternatívne názvy: Trónová vojna kráľovstiev

Game trón kráľovstvo vo vojne: Staňte sa veľkým pánom.

V trhu s hernými produktmi sa objavujú nové ponuky každú chvíľu. Skúsený hráč môže ľahko rozlíšiť figurínu od zaujímavej zábavy a vysoký rating, ktorý dokazuje hra Kingdom at War, hovorí, že obsahuje všetky tie vlastnosti, ktoré oceňujú milovníci stratégie.

Prvá vec, ktorá obzvlášť poteší virtuálnych bojovníkov, je schopnosť hrať na počítačoch a mobilných zariadeniach v Throne Kingdom vo vojne. A keďže prehliadač je hračka, môžete ho zadať cez sociálnu sieť.

Life pravítka.

Pred klasickým príkladom stratégie pre viacerých hráčov s prvkami fantázie. Existujú nepriatelia a priatelia, rovnako ako kráľovstvo, ktoré treba rozvíjať a obhajovať. Všetko začína malé, ale postupne vám pozemky, ktoré vám boli odovzdané, by sa mali rozvinúť do silného štátu s mocnou armádou a udržateľnou ekonomikou. Existuje veľa nepriateľov, a preto sa útoky na ich strane stávajú častými. Za týmto účelom existujem priatelia, alebo skôr priateľské krajiny, s ktorými sa majú vytvoriť aliancie. Spoločne je jednoduchšie a spoľahlivejšie odpudzovať útoky tých, ktorí nesúhlasia s vašimi názormi na dobré susedské vzťahy.

Skladá sa z veľkej skupiny rovnako zmýšľajúcich ľudí, budete tiež skúmať krajinu, bojovať s monštrami. Hranie hry Throne Kingdom at War, ktoré komunikuje so skutočnými ľuďmi, je nielen zaujímavé, ale aj užitočnejšie. Ste zaručená podpora a pomoc vo forme zdrojov a vojenskej pomoci. Požiadajte ich o radu, ale nezabudnite, že od vás očakávajú podobné odvetné kroky.

Múdre, bojujeme statočne.

Zajdete v farebnom stredovekom svete, kde nie je moderná technológia, ale sú tu čarovné a ostré čepele. Staňte sa súčasťou tejto skutočnosti pomôže Throne Kingdom pri registrácii vojny, ktorá nevyžaduje zložité manipulácie.

Ak ostatné príjemne prekvapujú:

 • Great Volumetric Graphics
 • Voľba jazykov
 • Zásobný postup bez ďalších nákupov
 • A veľký počet questov
 • Ak chcete vybaviť svojho hrdinu podľa vlastného uváženia Spojte sa a vytvorte svoje objednávky
 • Vyberte bojovník class

Podľa triedy uvidíme, kto je zastúpený:

 • Bight Knights
 • Schelled arrows
 • Kopeyschiki
 • Prospektorov
 • Zbieranie vojsk
 • Cavaléria 1000 20

Staff časť iPlayer trón kráľovstvo vo vojne, byť držaný krok s pokrokom. To znamená, že okrem vojenských kampaní budete musieť neustále stavať a zlepšovať niečo.

Ako je známe, že osada bola životaschopná, obyvatelia potrebujú domy, krčmy, obchody. Vojaci potrebujú kasárne a tréningové plochy. A pre mesto potrebovali sklady, kováčky, píly, bane. Pri ťažbe uhlia, dreva, kameňa a iných nerastov nezabúdajte, že čím vyššia úroveň bane, tým drahšie suroviny, ktoré prinesú. To isté platí pre ostatné podniky, extrahujú zdrojový materiál alebo vyrábajú tovar.

V herní dielne sú navzájom prepojené a preto sa snažíme venovať pozornosť všetkým priemyselným odvetviam včas a jednotným spôsobom. Ak je niekoľko domov alebo nezodpovedajú úrovni života občanov, nebude pracovať nikto, čo ovplyvní nedostatok potravín, odevov a zbraní. Nezabudnite pumpovať a bojovať, a posielať ich na úlohy. Výber questov je skvelý a vy si môžete vybrať ľubovoľné, keď ste študovali podmienky a veľkosť odmeny. Vyberte tie, ktoré zodpovedajú úrovni levelingu vášho hrdinu, aby jeho sily stačili na kampaň a boj s nepriateľom.

Hra Trón kráľovstva Vojna sa neustále zlepšuje, objavujú sa nové doplnky, takže sa nebudete nudiť. Pripojením hráčov sa stanete súčasťou ich blízkej rodiny a čoskoro dostanete prvú úlohu po trochu tréningu.

 

Trón kráľovstvo vo vojne - pravé stredoveké bitky!