Záložky

Zlodej

Alternatívne názvy: Zlodej

Hra Zlodej je multi-platformové počítačová hra, ktorá bola vytvorená v žánri stealth akcií. Zadajte hry sa odohráva v prvej osobe. Táto časť bude potrebné zvážiť, je štvrtý v rade projektov po celom vesmíre. Developer je firma Eidos Montreal. Je potrebné poznamenať, že tento projekt bol oficiálne vyhlásený v roku 2009, aj keď rodí len nedávno.

Ak chcete spustiť hru, stačí stiahnuť zlodeja, a potom nainštalovať na vašom počítači. Na pozemku je príbeh profesionálny zlodej Garrett, ktorý sa zaoberá v reliéfe a peňaženky truhly bohatý svet. Hlavnou myšlienkou celej hry je tajné misie prezerajúci všetkých vopred stanovených zručností. Ak sa pozriete zlodej videá, môžeme vidieť, že násilie je považované za extrémne dopad opatrení.

Počas hry je hlavná postava je neustále vyzývajú, aby sa voľby. Na každej úrovni, Garrett si musí vybrať medzi možnými spôsobmi a prístupy. Tiež vo všetkých verziách, a to nielen v Thief PC, hrdina môže využívať vlastnosti sveta. Ďalšou novinkou je schopnosť okradnúť znakov. Ale ak by niekto všimnúť zlodeja, bude vo vážnom ohrození. Ako to, že zo všetkých "nepríjemných" situáciách, rozhodnúť znova, bude hráč sám.

Je potrebné poznamenať, že umelé inteligencie počítač znakov vie dizajn na všetkých úrovniach. V súvislosti s týmto Zlodej bude hrať docela ťažké, pretože správanie algoritmov počítač sa bude líšiť od úrovne na úroveň.

Hra je veľkolepé akcie, v ktorej bude postava je potrebné neustále brodiť do rôznych uzamknutých dverí alebo okien. Vzhľadom k tomu, Garrett profesionálny zlodej, iste má sadu cracker. V priebehu hry, by kradol veci a rôzne hodnoty vreciek, kufre a dvere zatvorené rôzne bohatí ľudia.

Požiadavky na systém zlodej je priemer, a nie je nutné, aby zlepšili svoju hernú zariadení na poslednú konfiguráciu. Jednou z hlavných zbraní zlodej je cibuľa, ktorá postava bude v držbe rôznych šípov, ako je požiar, voda, alebo bojovať. Okrem toho, že zlodej má aj Arsenal a hluku šípky. Prítomnosť toľkých rôznych zbraní ponúka rôzne spôsoby cez úrovne pomocou diverzné taktiku.

Mal by som dodať, že je možné stiahnuť zlodeja na android, ktorý je tiež obrovské plus hra. Všetky akcie sa koná vo fiktívnom svete viktoriánskej éry, pod priamym vplyvom steampunk kultúry. Spustiť hru ukazuje, že hlavnou postavou bol prítomný vo svojom rodnom meste po dlhú dobu a teraz v jeho vlasti vládne tyran. Aby toho nebolo málo, strašný mor. Z toho všetkého, napodiv, hlavná postava bude "squeeze" svoj vlastný prospech. New stále bude mať hráči v strehu a nenechať ísť až do samého konca.

 

Zlodej