Záložky

Zaklínač

Alternatívne názvy: Zaklínač

Hra Zaklínač je počítačová hra na hrdinov vyvinutá v roku 2007. Táto hra je založená na diele slávneho poľského spisovateľa.

Protagonista hry - je to Herald, to čarodejník. Jeho hlavnou úlohou je loviť príšery, ktoré žijú vo svojom svete.

V mnohých ohľadoch, vývoj udalostí v hre, bude závisieť na vašej voľbe v hre. Hra Zaklínač výsledok môže byť úplne odlišný.

Stiahnuť The Witcher, čo môžete z oficiálnych stránok hry, ale aplikácie iba pred podaním žiadosti a za poplatok. Zaklínač hry na stiahnutie je len pre dospelých užívateľom, aby prístup k webu, zadajte svoje dátum narodenia. Pre tých, ktorí sú menej ako osemnásť rokov, bude prístup na stránky byť uzatvorený.

Pred zápasom, pozrite sa na video z The Witcher. Toto video zahŕňa hlavné rysy hry.

V počítači hry Zaklínač budete zoznámení so všetkými znakmi: primárne, sekundárne a darebákov.

Hlavné postavy v hre sú nasledovné:

1. Geralt z Rivia - je protagonista, čarodejnice, ktorý stratil pamäť príbehy. Hlavným cieľom pre neho v hre, ktoré hľadáte ukradnuté relikvie dedičných čarodejníkov. Počas dobrodružstva, bude sa postupne spomenúť si na svoje životy.

2. Triss Merigold - nadané kúzelníčka, Geralt priateľka. Patrí medzi najslávnejšie čarodejnicou v hre.

3. Shani - je zdravotná sestra, ktorá v chráme svätého Quinoa funguje. Ona je priateľ Geralt. Triss alebo Shani môže byť dievča Gerplta.

4. Buttercup - to je najlepší priateľ Geralt. On je známy ako sukničkár a táraj, ktorý neustále prechádza do rôznych škrabancov. Avšak, on je nadaný básnik a bard. Utrpenie pre všetky postavy v hre je hostina s záružlie.

. 5. Zoltan Chiva je jedným z najlepších priateľov Geralt. Aj on je jeden z hlavných postáv hry. Veľmi dobre, že vie, na pištoľ.

V hre The Witcher The Witcher darebáci sú:

1. Profesor - je členom skupiny "Salamander". On je považovaný za pravú ruku Yaveda Azara, tento profesionálny zabijak. V tretej kapitole svojej kráľovnej jedli Frights.

2. Jacob z Aldersberga je veľmajstrom Rádu horiace ruže. On - mocný mág.

3. Azar Yaved - to je jeden z hlavných zloduchov v hre. On je kúzelník ohňa, vedúci skupiny, "Salamander" a nenávidí vodný prvok. V piatej kapitole sa ho Geralt zabije.

V hre The Witcher meča sú rozdelené do niekoľkých tried:

1) Bad meče - Swords to, ktoré je ťažké prekonať hlavné súpera.

2) Witchers meče - lacná jednoduché triedy meča. Názov používa hlavne Zaklínača.

3) Nie je efektívna meča - je slabý na riešenie škôd meča, ale zrejme sú veľmi krásne.

4) Proti monštier - je strieborné meča, ktorý bojuje kúzelník, keď je napadnutá monštrá.

Úlohy Zaklínač spĺňajú rôzne úrovne zložitosti. Čím vyššia je hlava v hre, tým ťažšie to bude pre vás questy.

Witcher hra, ktorá po mnoho rokov okúzľuje milovníkov tohto štýlu hrania. Pripoj sa a získať ich počet s nimi sa teší na hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more