Záložky

Divokých osem

Alternatívne názvy: Wild Yate

Hra Wild Eight: skúste prežiť.

Ak si myslíte, že máte problémy, nikdy ste nespadli na lietadlo uprostred lesov Aljašky. Hra Wild Eight je preložená ako "Wild Eight". To je to, koľko ľudí prežilo haváriu dopravného lietadla, a to by bola výška univerzálnej nespravodlivosti zomrieť z iných dôvodov už na Zemi. Rozpráva príbeh ľudí, ktorí bojujú o svoj život.

Eight Points Survival Simulator Developer a vydavateľ HypeTrain Digital. Niektorým hráčom sa už podarilo zahrať hru The Wild Eight na jar roku 2016, keď bola vydaná bez kooperatívneho režimu, ale len s cieľom ukázať hlavné herné prvky a grafiku. Práca na hračke pokračuje a autori neustále prispievajú novými vlastnosťami, miestami a parametrami samotných postáv. Nápad dostal pozitívnu odozvu od fanúšikov tohto žánru, ktorí ho už testovali.

Čo sa stalo?

Je nemožné si predstaviť, ako sa ľudia cítia v klesajúcom lietadle a uvedomujú si prístup osudu. A je rovnako ťažké pochopiť okamih, keď si uvedomia, že zázračne zostali nedotknutí. Ale radosť prechádza rýchlo, keď vidíte len zasnežené lesy okolo, počujete vlci kvíliť. Od tohto momentu začína nová etapa boja človeka za existenciu. Ak chcete pomôcť preživšie skupiny návrat domov, musíte stiahnuť Divoké osem, a vo svojom zložení začať konať podľa okolností.

 • Explore územie
 • Build a Home
 • Prijať jedlo
 • Postarajte sa o seba
 • Vykonať konflikty
 • Drive off predators
 • Prejdite questy

Je jasné, že všetko je na nervoch a pravidelne dochádza k vnútorným konfliktom. Nemôžeme im dovoliť vzplanúť, pretože spor len zhorší situáciu. Urobte všetko na to, aby ste konflikt uhasili, našli cestu von z nebezpečnej situácie.

Musíte preskúmať územie a urobiť veľa objavov. Napríklad sa nájde tajné laboratórium a musíme zistiť, čo sa v ňom deje. Medzi vašimi nálezmi budú opustené bunkre a nezvyčajné predmety, ktoré tiež vyvolávajú mnohé otázky. Budú vás prenasledovať hrozné tajomstvá, divoké zvieratá a mystické stvorenia, čo značne komplikuje úlohu spásy. Pokračovať v hre The Wild Eight, musíte sa postarať o veľa vecí, a preto je tímový duch veľmi dôležitý. Budete môcť hrať v jednej spoločnosti, ale s väčšou pravdepodobnosťou prežijete výberom tímovej verzie hry.

Rozvíjať zručnosti.

Každá vážna hra zahŕňa vývoj objektov a znakov. iPlayer Divoké osem v tomto ohľade nie je výnimkou. Spočiatku sú vaši ľudia slabí, ale musíte sa snažiť rýchlo zlepšiť ich vlastnosti lovca, tesára, trackera a ďalších vlastností. Každý člen skupiny má rozsah života, takže môžete vidieť, ako dobre sa cíti. V každom okamihu môže začať klesať, pretože môžete zomrieť z rôznych dôvodov:

 • Z hunger
 • Holod
 • Infections
 • V napája wolf

Stavať prístrešky, v ktorých môžete relaxovať po ceste. Uistite sa, že máte zásoby dreva v noci. Ak nemáte oheň, ste bezbranní pred nočnými predátormi a tiež musíte jesť potraviny surové. To povedie k chorobám žalúdka a bez toho, aby umierali od hladu, zomriete na otravu jedlom. Stále však môže byť stanovená lekáreň s potrebnými liekmi. Ale aj po umieraní je nádej na vzostup, ak vaši priatelia majú defibrilátor, ktorý nie je ľahké nájsť.

Musíte sa naučiť nové zručnosti a ak ste nevedeli, ako riadiť auto, budete ho musieť zvládnuť pre spoločné dobro. Pamätajte, že každá akcia môže byť rozhodujúca.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more