Záložky

West

Alternatívne názvy: Divoký západ

Wild West online - vzrušujúcu hru, ktorá nás zavedie do kolonizácie Severnej Ameriky. To je skvelý prehliadač simulácia života na kovboja. Online hra západ je úplne zaslúžený titul "Najlepšia browser hra roka 2011."

Pripojte sa do hry West je veľmi jednoduchá a nevyžaduje veľa úsilia. Ak chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Pripojiť sa na Divoký západ. Potom budete musieť vybrať meno hráča, heslo a e-mailovú adresu. Celková zápis do hry Divokom západe bude trvať dlhšie ako jednu alebo dve minúty. V The West on-line hra je o desať serverov. Líšia sa len v počte hráčov. To môže bezpečne vybrať niektorý z nich a začať hrať hry on-line na západe. Skvelá hra Wild West registrácia, ktorá vám umožní ochutnať najviac vzrušujúce éry v americkej histórii.

Čo by Wild West nemusí mať mimoriadne silnú počítača alebo vysokorýchlostné pripojenie. Ešte v hre veľa vizuálnych obrazov, ktoré možno stiahnuť na dlhú dobu, ak máte pomalé pripojenie k internetu.

Wild West online hra, v ktorej ste vytvorili skvelý systém vedenia duel, ktorý vyžaduje, aby ste nielen príslušný distribúciu ich zručností, ale aj presnosť a reakcie. Duely plne umožňuje chuť Divokého západu. Hra sa môže meniť, ak budete mať z rôznych úloh v salóne. Je robí, budete získavať skúsenosti a odmeny, ktoré sú nevyhnutné pre učenie sa novým zručnostiam.

Zoznámte sa známy ako "šaty pre úspech" online hra Wild West vašej pozornosti asi tucet rôznych odevných predmetov a zbraní, úspešne kombinuje dva, môžete vytvoriť veľmi silný charakter.

Wild West online hra pre dosiahnutie úrovne 10 Vývoj otvára štyri možné výsledky, ktoré zodpovedajú štyrom typom postáv. Mali by ste si vybrať veľmi starostlivo, pretože zmeniť vaša myseľ už nie je možné.

Adventurer - skvelý štýl pre tých, ktorí nemôžu sedieť, ktorý je vždy ochotný dobrodružstvo a ľahko začať novú cestu, a môže byť ľahko vyhodnotené na novú prácu. A kto začal hrať hry on-line Divoký západ, aby si zaslúži slávu zábavy a zlomyseľný chlap.

Duelist - typ vývoja tí, ktorí majú radi boj ducha a nadšenie, kto príde po dobrom bitky. Tento typ bude zaujímavé pre tých, ktorí sa rozhodli hrať hry on-line Divokého západu, pretože on miluje strieľať.

Workoholik - výber pokoj, hráči pacientov, ktorí sú vhodnejšie poctivú prácu a nie prašnej ceste, rizikové duely a vojenské cvičenie. Dobrý štýl pre mierové hráčov, ktorí hrajú na Divokom západe nie je len večný boj a streľbu, je to tvrdá práca.

Soldier - štvrtý typ vývoja pre skutočných bojovníkov, pripravené slúžiť a schopný zvládnuť rôzne typy zbraní.

Ďalším krokom bude vývoj na výber jedného zo štyroch možných profesií: Chef, Witch Doctor, kováča a sedlárov. Každý z nich má svoje výhody a nevýhody. Tiež tu je dôležité, urobiť chybu, pretože bohužiaľ Wild West - drsné miesto a zmeniť profesiu už nebude možné.

Travel - dôležitou súčasťou hry, môžete prechádzať medzi jednotlivými mestami na Divokom západe. V každom meste existuje asi tucet rôznych budov, kde môžete získať prácu, robiť prácu, osviežiť a relaxovať muníciu. Najzaujímavejšie stavbou je bezpochyby kostol, pretože pravidlá hry ťažko zakázané hovoriť o tom, čo sa deje v tomto dome. Prečítajte si o to môže byť sami navštíviť iba bohoslužby.

Môžete tiež usadiť v jednom z miest, a pomôcť mu rozvinúť, iniciovať a podieľať sa na výstavbe budov, pevnosti chrániť mesto pred útokmi a stať sa žijúcou legendou.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more