Záložky

War Z

Alternatívne názvy: War Z, Z vojna, vojna W

Herný W ar Z je stále čierny kôň, a to je v podstate všetko, čo bolo povedané doteraz na oficiálnom hernom fóre. Cez všetky vyhlásenia, mnoho veľmi skeptický vojna Z je bezplatná hra neznámy štúdio, ktoré presne oznámil hru na vrchole popularity módy na hru s veľmi podobným názvom Deň Z. Ale, ako sa ukázalo, s výnimkou podobným názvom, Walking Dead čistiaceho boj o prežitie, hra Zombimaniya má niekoľko charakteristických rysov deň Z.

Pred prehrávaním W ar Z, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, grafická karta - 128MB

Môžete zaregistrovať v hre W ar Z je zadarmo, to neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte možnosť "Registrovať sa"

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte platný e-mail;

4. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

.

5 Vyberte "Registrácia" a vojna Z registrácia je u konca.

Vojna Z on-line vás vyhodí do obrovskej krutý svet plný hráčov a zombie. Zatiaľ čo vojna Z prihlásený postráda svoju vlastnú identitu, jasnú predstavu o tom, čo môže ponúknuť ako žáner, zodpovedný prístup k microtransactions alebo riadny priebeh svojich predstáv. Napríklad, on-line hra War Z tvrdia, že karta je 100 km ², ale budete sa pravidelne objavujú na rovnakom mieste, okrem iného prežili.

Obrovská nevýhoda hra W ar Z je nedostatok hlasovej komunikácie. Ešte viac než konkurenčné strieľačky, hry pre viac hráčov, typ prežitie War Z prihlásený spoliehajú na integrované hlasové a uľahčiť geymleya zaujímavé, náhodné skúseností medzi anonymnými cudzími ľuďmi. To je dôležitý sociálny nástroj, ako ten, ktorý môže zmierniť napätie, keď a ďalšie preživší čeliť v stodole na opustenom pošty, v lese, atď

Niektoré zvuk vojna Z je k dispozícii on-line, ale zároveň, text blízkosť chatu robí vytiahnuť ruku na myši, takže si bezbranný. Je neospravedlniteľné, že Hammerpoint War Z je ochotný predať on-line v tomto stave. Prvok používateľského rozhrania, ktoré zobrazuje globálne vec ako klan, a blízkosť texte je nepríjemné v The vojny Z hre.

Wish audio hriechy War Z on-line, takže kaziť hru. Napríklad, keď sa vírus napadne zombie, ale ich pechoty, ostatné bytosti bude úplne počuť pri pohybe. Vo väčšine prípadov, hráči vojna Z on-line hlučné kroky urobiť, že nevysvetliteľne tichý preliezť blatom, hustej trávy, mestských priestranstvá, a na chodníku, s výnimkou šprinte (a dokonca aj potom hudby tichý).

Nie je schopný počuť zombie alebo pohybu hráča, vojna Z je bezplatná hra umožňuje detekciu hrozieb zúfalo ťažké a vylučuje akúkoľvek možnosť počúvanie, ako je Counter-Strike.

Žiadne zdroja zvuku War Z Online je ťažké počuť zlovestné bitku kostolné hodiny, a hukot lietadla, ktorá sa neustále rastie v poli. Tieto problémy so zvukom a okolitého hluku budete mať za pár minút v hre vojna Z on-line, a nie, nemôžu byť odmietnuté alebo vypnutý. Prečo sa spoliehať na také falošné stimuláciu? Hrozba bol zabitý (v režime Hardcore) alebo vypnutie (pri normálnej úrovni) a strata vášho zariadenia v oboch cievok sú prírodné strach. V každom prípade, zahrnutie týchto podivných efektov vo vojne Z online úplne prezrádza malú dôveru v schopnosť hry, aby vás vydesiť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more