Záložky

Settlers Online - Settlers

Alternatívne názvy: Osadníci, osadníci, setlers, Settlers

TheSettlers online hra je pokračovanie dobyť svet vo vojensko-ekonomickej stratégie theSettlers (Settlers) koncom roka 1993 je, vďaka ktorým mnoho hráčov, že čas ani vyplniť v noci. A teraz, vďaka vývojárov Ubisoft, sme dostali možnosť vyskúšať si verziu prehliadača hry pre seba. Ale pred tým, poďme sa pozrieť, čo vývojári predložili požiadavky na hranie TheSettlers. Minimálne požiadavky na systém umožňuje hrať aj na konfiguráciu kancelársky počítač:

·                    Operačný systém Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

·                    Intel Pentium III procesor 800 MHz

·                    RAM 256 Mb

·                    64 MB grafická karta

·                    Flash-playerposledney verzia

· Pripojenie k internetu

·                    Má

Ako vidíme v systémových požiadavkách, nie je nič nadprirodzeného, ​​takže môžeme bezpečne sa zaregistrovať účet. Pripojte sa do hry TheSettlers vás nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti. Na hlavnej stránke oficiálnej webovej stránky budete vyzvaní na zadanie štandardných údajov

·                     e-mail

·                     heslo a jeho potvrdenie

·                     meno, pod ktorým budete vedieť, systéme Uplay

·                     dátum narodenia

Tiež je potrebné sa učiť a prijímať užívateľa, dohodu o užívateľovi a zásady ochrany osobných údajov. Ďalšie, kliknite na veľké modré tlačidlo "Vytvoriť účet" a TheSettlers on-line registrácia už máte. Mimochodom, ak ste už prihlásení Uplay, potom registráciu TheSettlers nemusíte: jednoducho zadajte Vami hru pod ich dáta. Ako ste si už mohli vidieť z opisu požiadaviek, hra bola vytvorená vo flashi, a bude hrať v prehliadači, a nebudete musieť stiahnuť a nainštalovať do počítača, ďalších softvérových aplikácií.

Keď začnete hrať hru TheSettlers on-line, budete mať pozemok, postavil radnicu, určité množstvo zdrojov a nezamestnaných osadníkmi. A tak ste nemusel zaoberať sám, múdra umelá inteligencia TheSettlersonline rýchlo dostanete až do rýchlosti. On ukáže a povie, čo je čo, a po jeho pokynov, budete dostávať skúsenostné body a prejde na druhú úroveň hry.

Vzhľadom k tomu, on-line hry TheSettlers zastúpených v žánri vojensko-ekonomickej stratégie, prvá vec, ktorú budete musieť vyvinúť ekonomiku. Hlavný výrobný reťazec sa skladá z troch fáz: extrakt užitočné zdroje sú z nich sa produktov a využiť toho, že sme vytvorili.

Podľa ťažobného priemyslu TheSettlers zahŕňajú prostriedky, ako sú:

·                     strom

·                     Ore

·                     voda

·                     mäso

·                     ryby

·                     vták

Spracovanie produkty sú:

·                     múka

·                     Steel

·                     železo

·                     zlato

·                     klobása

A ako konečný produkt sú:

·                     Weapon

·                     brnenie a iné zariadenia určené na uľahčenie života osadníkov

Je potrebné poznamenať, že v záujme hrať hry on-line TheSettlers musíte premyslieť každý krok v predstihu, vypočítať, aké zdroje, ktoré budete potrebovať zajtra na objekt nemusí hladovať a všetci pracovali. Všeobecne platí, že všetko je jednoduché: aby mal suroviny - jeho rezervy, musí byť neustále doplňované, a to isté s spracovateľský priemysel: bude musieť vypočítať optimálne množstvo prostriedkov potrebných pre výrobu. Čím vyššia úroveň, budete mať v hre, tým viac budov, budete mať k dispozícii.

Nezabudnite, že keď budete hrať hry on-line TheSettlers, s výnimkou mierové ekonomických činností, budete musieť vyvinúť a vojenskej zdatnosti. Koniec koncov, keď máte dobyť nové krajiny pre rozširovanie osád a chrániť svoj majetok, bez toho, aby bojovníkov nemôže robiť. Na prvý online hra TheSettlers vám umožní najať len dva typy vojakov: strelci a regrútov. Postupom času sa zoznam dostupných vojakov zvýšil na deväť. Každý vojak je najlepšie používať na najvhodnejšiu pozíciu pre neho, pretože o tom, ako vojaci budú závisieť umiestniť svoje armády víťazstvo. Súboje v hre sú bez vášho priameho zapojenia, a s vývojom bitky si môžete prečítať v správe. Vojaci počas bitky sa striedajú, aby sa zabránilo stratám nemôže byť žiadnou zo strán. V hre sa môžete pripojiť do spolku, alebo si vytvorte vlastné a pozvať svojich priateľov, aby spoločne hrať po tom všetkom lepší.

Keď ste v theSettlers hry, musíte otočiť hlavu a myslieť rozvojovú stratégiu, alokáciu zdrojov, analyzuje taktiku útoku a obrany.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more