Záložky

The Secret World

Alternatívne názvy: The Secret World

The Secret World hra, ktorá bude iste priťahovať pozornosť tých, ktorí majú radi mysticizmu. Možno, že niektorí už dlho chceli v našom reálnom svete, ako v hre The Secret World prihlásený mystické bytosti existovali.

TSW hra je plná tajomstiev mystické mýtu, plné mágie.

The Secret World registrácia predstavoval trochu neobvyklé. Budú musieť urobiť pár krokov navyše, ako si vytvoriť svoj vlastný účet. A tak, budete potrebovať:

1. Prihlásenie do hry.

2. Stlačením tlačidla na konci domovskú stránku v menu odkaz « spoločenstva » .

3. Potom kliknite na « Herné » .

4. V pravej časti stránky, budete mať okno s registračnom formulári. Vyplňte všetky položky v ňom.

.

5 Zadajte svoje meno, a potom e-mailová adresa.

6 . Ďalšie, kliknite na tlačidlo « Prihlásiť ». Ak stlačíte toto tlačidlo, bude automaticky súhlasiť s politikou webe. Tieto ustanovenia sú uvedené na webe.

Play The Secret World, môžete, ak máte na výpočtový výkon, nie menej, ako je popísané nižšie:

DVD-Rom - 8X

OS - Windows XP alebo Vista a Windows 7

Grafická karta - nVidia rady 8800 512 VRAM

Procesor - 2. 6 GHz Intel Core 2 Duo

DirektX - Direct X 9. 0C

Pamäť - 2-3 gigabajtov

Pevný disk - 30 GB.

V The Secret World budete hrať nasledujúce frakcie:

1. Templári. Patrí do kategórie dobra: majú tendenciu k duchovnému rozvoju, v ktorých sa prejavujú ako bojovníci proti zlu. Ich sila spočíva v ich skutočnej viere v dobro a spravodlivosť. Templári pochádza od založenia Babylonu, a teraz sú známe pre všetky z Londýna. Niektoré z ich činností spôsobil veľké prekvapenie pre mnohých, pretože títo chlapci sú naozaj zúfalý.

2. Illuminati. Oni sú proti templárom. Tento zlomok je ambiciózny a bezohľadný. Pre napájanie sú ochotní ísť do krajnosti: vydieranie, ohováranie, a dokonca aj zrada. Ilumináti považujú za najväčší nepriatelia templárov. V sedemnástom storočí, opustili Európu. Dnes žijú v podzemí v New Yorku. Keď templári starostlivo vyberať svojich zamestnancov, Ilumináti je úplne opačná. Pre nich je dôležité je, že ich zamestnanci sa podelili o svoje princípy.

3. Dragons - účel ich rokovaní doteraz stanovená. Sú niekde v strednej krajine medzi templármi a Iluminátmi. Oni nasledujú učenie Sun Tzu, ktorý je popísaný v "Umenie vojny". Ich dôstojnosť je trpezlivosť - ale tiež majú rad negatívnych vlastností. Sú umiestnené v Soule.

The Secret World on-line neznamená prítomnosť úrovní a tried v hre.

The Secret World - tento tajomný svet, ktorý láka všetkých okolo. Každý tak šialene chcete vedieť, čo stojí medzi ľuďmi a mysticizmu, je to pravda, alebo je stále legendou?

Možno, že keď budete hrať The Secret World, uvidíte niečo, a pred otvorené dvere, ktoré iní nevidia. Ponorte sa do tejto bezhraničnej kozmických tajomstiev a záhad hry The Secret World on-line. Podmaniť si tento krásny svet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more