Záložky

The Mummy prihlásený

Alternatívne názvy: The Mummy prihlásený

Hra Mummy - bezplatná multiplayerová strieľačka s RPG prvkami. Návrh dať dobre známy príbeh filmu. Múmia Ďalšie online ponuky späť do tridsiatych rokov minulého storočia, a podieľať sa na závratné dobrodružstvo. Hra developer je spoločnosť Bigpoint . Tvorcovia si nastaviť svoj online produkt na moderný motor jednoty, ktorý dáva herný svet a dynamickú realitu. Výhodou je kvalitné a relevantné zvuku. Hrá dôležitú úlohu krásne grafiky. Udalosti zamiesť cez chcete žiť. Môžete tiež stále držať krok vykonať rad PvE a PvP prácu a cestovanie za dobrodružstvom v žalároch, zrúcanín a oáz. Najzaujímavejšie deje v oblasti južného prítoku Nílu, a začal hrať Múmia prihlásený Určite sa tam dostať!

Ak chcete začať hru, je potrebné Múmia prihlásený registrácia. Musíte vyplniť formulár s týchto oblastiach: užívateľské meno, heslo, zopakujte heslo, e-mailovú adresu, herný server, dátum narodenia. Je potrebné tiež zaškrtnúť políčko, čo potvrdzuje súlad s pravidlami a túžbu prijímať od podania zaujímavých novinkách.

Sme sa ponáhľať, aby vás poteší, že múmia ožíva len v prehliadači a nemusíte sťahovať a inštalovať čokoľvek. Systémové požiadavky sú skromné, takže sa nemusíte starať o konfigurácii vášho PC. Poď! Veľký epické bitky medzi dobrom a zlom na vás čaká!

Počnúc The Múmia hrať, budete musieť bojovať o poklad vyhrať obrovské množstvo nepriateľov nemilosrdne zničiť múmie a monštrá starovekého Egypta, ktorí sa odvážia postaviť do cesty. Budete používať strelné zbrane, kúzla, magické relikvie a urobiť všetko pre to, aby sa dosiahol cieľ. Váš ceste leží prostredníctvom týchto nebezpečných miestach, ako Amarna, Oasis Amunet, hrobka, bazár a ruiny Tabara. Ak si nedáte pozor, je pravdepodobné, že bude predbiehať vás a smrť. Ale smrť sa dá prekonať, ak ste šikovný, mazaný, zúfalý a odvážny prieskumník!

Múmia hra vás vyzve k výberu stranou, pre ktorú chcete bojovať na život a na smrť. Pripojte sa buď nezodpovedné noc zlodeji lupiči, alebo obetovať svoje duše a duša jeho obetí vzkriesenie temných síl staroveku kultu. V skutočnosti, lupiči - vedci, výskumníci a archeológovia. Ale keď otázkou je, kto bude mať ďalšie pai poklad, ako keby sataneyut a je pripravený urobiť čokoľvek kvôli bohatstvu. Kultisté sa snaží oživiť Hashiku kňažku, že prispelo k dosiahnutiu hlavného cieľa - chopiť sa moci vo svete. V závislosti na tom, čo strany fantázie, čaká na jednej alebo druhej osudu. Po každej strane ich túžby sú silné a slabé stránky. Navyše tým, že výberom strany, by mali byť stanovené s patrí do triedy. Dovoľte nám vymenovať všetky možné triedy. Za rabovanie tento strelec, Rowdy a vedec, a pre Cultist - Assassin, Swashbuckler a kňaza.

Peace Múmia prihlásený plnené hrozivými tvormi. A skôr či neskôr sa objaví pred vami. Stretnúť sa s týmito hrozivými tvormi nestanú nepríjemné prekvapenie, pokúste sa byť vždy pripravený!

Pripojte sa teraz, a namiesto toho, aby nudiť vo svojom voľnom čase, ponoriť do atmosféry nezabudnuteľné dobrodružstvo. Vyberte si ten správny štýl hry - sami alebo s priateľmi - a ukázať sa v celej svojej kráse! Bez ohľadu na to, či budete lúpiť hrobky alebo vládnuť nad temnými silami staroveku, bude hra bude rovnako zábavná! Edward Morgan so svojimi bláznivými nápadmi, ako oživiť mumifikované pozostatky mocnej starovekej egyptskej kňažky vás pozýva spolu! Len začal hru, naučíte dôsledky invázie do hrobu Amarna. Predpokladajme, že máte problémy sa nezastaví! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more