Záložky

Incredible Adventures of Van Helsing

Alternatívne názvy: Incredible Adventures of Van Helsing

Herný Van Helsing. Nový príbeh je počítačová hra na hrdinov, ktorý je navrhnutý v štýle hack a lomka.

Udalosti v hre vyvinutá v devätnástom storočí, vo fiktívnom meste. Hlavnou postavou je Van Helsing, lovec upírov. Hlavná postava bude bojovať so svojím spoločníkom Catherine pred týmito hrozivými tvormi.

Kateřina - duch, ktorý vždy sprevádza hrdinu, na pamiatku svojho otca a vďačnosti za záchranu. To má svoje vlastné charakteristiky a zbrane.

Predtým, než začnete hrať, budete musieť hrať Van Helsing. Nový príbeh stiahnuť z oficiálnych stránok. Stiahnuť Van Helsing môžu len dospelí používatelia, ktorí sa zaregistrovali na stránkach.

Na hre Van Helsing. Nová recenzia história ukazuje hlavné herné vlastnosti, charakteristiky postavy, zbrane, atď

Môžete vidieť hru na žiadosť Van Helsing. Nová história videá. V ňom uvidíte rôzne herné špeciálne efekty, trik, útok na upírov, rovnako ako zoznámenie sa s pravidlami hry.

Van Helsing hra, v ktorej budete musieť zabiť kruté monštrá. Zabíjať monštrá, budete získavať skúsenosti. S akumuláciou skúseností, budete odomknúť nové úrovne.

Okrem toho, v hre The Incredible Adventures of Van Helsing rozvinuté obchodné vzťahy. Môžete zostať v obchodných rokovaniach s obchodníkmi: predať a kúpiť veci, našiel ich dáta z vašich predmetov.

V Incredible Van Helsing má zbrane a melee.

Ak chcete na diaľku sa rozumie zbrane, ako sú pištole. A zbrane na blízko v hre patrí meč.

Ako ochrana môžete nosiť na svojej postave, rôzne typy brnenia, prilba, chrániče kolien, mys, amulet, opasok, čiapku a podbradník.

Ak je vaša postava sa znížila úroveň ochrany zdravia, môžete si ho kúpiť lektvar alebo iný liek.

Van Helsing hra, v ktorej budete hovoriť s postavami, ktoré stretnete na ceste. Tiež budete musieť vziať na questy a robiť je.

Herný Van Helsing ukazuje, že získal skúsenosti bodov budete tráviť na rozvoj vlastností charakteru, tj je zvýši úroveň vašej postavy.

Znak má nasledujúce charakteristiky:

1. Build - opatrenia na svoju ochranu a možnosť melee útoku.

2. Agility - charakteristika, ktorá ukazuje možnosti vašej postavy vyhnúť sa nepriateľské útoky, a zlepšuje výkon vašich zbraní na diaľku.

3. Sila vôle - je ukazovateľom zvyšovanie svoje magické schopnosti a manu.

4. Veľa šťastia - to je indikátor vašich možností, ako nájsť zlato, magické predmety, a schopnosť uhýbať nepriateľským útokom. Okrem tejto vysokej miere šťastia vám dáva možnosť získať kritický úder jeho súpera.

Herný Van Helsing si môžete stiahnuť z akéhokoľvek webu, ktorý poskytuje tento prístup, tak dlho neváhajte a stiahnuť do svojho počítača a ísť do boja s krvilačných upírov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more