Záložky

posádka

Alternatívne názvy: Crew, Crew, Crew

Ako sme sľúbili vývojári Ubisoft hry Posádka bude vydaná v treťom štvrťroku roku 2014. Medzitým Prívesy lietať po sieti, priťahuje každý deň viac a viac nových fanúšikov, ktorí sú ochotní sa pozrieť počítanie deň po dni pred inzerovanej projektu. Táto hra je určite osloví všetkých fanúšikov pretekania. Hra tvorcovia sľubujú, že táto hra bude začiatok novej generácie hier. A súdiac podľa prívesu grafiky a vývojárov dizajnu herného servera podarí začať novú éru pretekanie. Ak chcete overiť pravdivosť všetkých vyššie, je dosť vidieť videoklip prezentované tvorcom.

Akčné Crew on-line bude rozvíjať otvorené priestory Ameriky. Alebo skôr celá mapa Ameriky bude k dispozícii na vašej postave. Bude k dispozícii niekoľko rôznych možností behy, z ktorých každý bude mať možnosť preukázať svoje vodičské schopnosti. Takže, môžete naháňať

Na trasách mesta.

Na predmestí.

Na kopcovitom teréne.

V kukuričných poliach.

Kaňon.

Cez púšť.

A, samozrejme, na profesionálnej pretekárskej dráhe.

Pretože tento projekt bude on-line hra, v registrácii posádky bude potrebné, rovnako ako vo všetkých ostatných on-line projektov. No, samozrejme, že ste v hre s veľkým počtom účastníkov z celého sveta. Súdiac podľa počtu recenzií a komentárov, ktoré opúšťajú hráči na fórach a sociálnych sieťach, sa počet registrovaných užívateľov v prvý deň spustenia projektu je skutočne obrovský.

S najväčšou pravdepodobnosťou, všetci fanúšikovia on-line závodov prilákala tým, že od samého začiatku v posádke bude musieť hrať viac než Porshe Camarro. Toto vozidlo nie je legenda, v každom závode stretnúť, ale v tejto hre sa stanete vlastníkom toho od začiatku. To bude vaša tzv "čistý list". V budúcnosti budete môcť tyunningovat a zlepšiť tak, že akonáhle sa vaša duša túži.

Ako už bolo možné porozumieť hlavným prvkom hry bude môcť viac prispôsobenie automobilov. Spolu so svojimi priateľmi a "kolegami" na závode budete môcť usporiadať preteky tím a zúčastniť sa súťaží. Môžete si tiež zahrať hru Crew, vytvára malé tímy zo štyroch členov. Spoločne budete mať oveľa väčšia zábava sa dostať preč od polície a ísť na a off-road America.

Vzhľadom k obrovskému výberu štýlov, môžete prispôsobiť hru len pre seba, a rôzne štýly jazdy bude chytiť svoj vlastný "vlna šťastia."

Pre Nie je známe, či sa bude hrať v posádke voľné, ale v blízkej budúcnosti vývojári sľúbili vyriešiť záhadu. A napriek tomu teraz je známe, že súčasne s hrou na PC bude "light" verzia projektu pre smartphony bežiace na iOS a Android.

Pretože hra bude naozaj stojí za to, dajte pozor, aby ste sledovať novinky z herného sveta, aby im neuniklo výjazde posádky!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more