Záložky

Test Drive Unlimited

Alternatívne názvy: Test Drive Unlimited

Hra Test Drive Unlimited je on-line počítačová hra o pretekanie, kde sa doprava môže mať nielen rad automobilov, ale aj motocyklov.

Stiahnuť Test Drive Unlimited, čo môžete na oficiálnych stránkach hry, zaslaním žiadosti. Ste daná možnosť stiahnuť ďalšie hry TDU nových vozov.

Pozrite sa na pre-hra Test Drive Unlimited videa predtým, než začnete hrať.

Hra TDU - je vzrušujúca hra o pretekanie. Tu získate trasy dĺžku 1000 km. Akcia sa bude konať na havajskom ostrove. Budete mať obrovský výber licencovaných automobilov a motocyklov.

V Test Drive Unlimited hry budete súťažiť s opačným pretekármi, ktorí sa s vami stretne na ceste. Môžete jazdiť ako zvyčajne na diaľnici a off-road.

Island, kde môžete vyhrať súpera, opakuje originál. Objavíte rôzne priestory: lesy, hory, piesočné pláže a Honolulu - hlavné mesto Havaja.

V počítačovej hre, môžete hrať TDU niekoľko režimov: single player a multiplayer.

1. Režim Single-user - režim, v ktorom budete hrať sám.

Hra v tomto režime začína s nákupom auta a doma. Keď sa preskúmať ostrov, pred vami sa otvorí nové miesta

- Prenájom podmienky;

- Oblečenie,

- Predajcovia motocyklov a automobilov;

- Obchod pre tuning počítačov;

- Lakovne,

- Realitná kancelária.

V režime jedného užívateľa, bude vám ponúknutá rad súťaží

1. Závod proti počítaču strojov (počítač ovláda je).

2. Závod na rýchlosť.

3. Závodné proti času.

4. Priradenie (kuriér).

. 5. Predbiehanie vozidiel.

6. Stopovanie.

Za víťazstvo dostanete cenu. Typ závodné Stopovanie vaša odmena bude ikony. S peniazmi si môžete kúpiť vaše postava značkové oblečenie v špeciálnych obchodoch. Tiež na peniaze si môžete kúpiť alebo prenajať nové automobily alebo motocykle. V tejto hre sa môžete dostať maximálne deväťdesiat automobilov.

2. Multiplayer mód - mód, ktorý je považovaný za doplnok režim pre jedného užívateľa. Všetky tieto funkcie sú k dispozícii v režime jedného užívateľa v tomto režime.

Súťaže uvedené nižšie sú navyše

- Závod s ostatnými hráčmi,

- Súťaž pre rýchle plnenie úloh s ostatnými hráčmi;

- Účasť v súťažiach od ostatných hráčov.

V hre Test Drive Unlimited ozhzhete môžete zúčastniť súťaží v-herných klubov.

Hra Test Drive Unlimited získal obrovské množstvo pozitívnych recenzií, a získal veľký úspech medzi mládežou. Táto hra je chválený medzinárodne preslávený časopis.

Napriek svojmu veku, Test Drive Unlimited je stále populárny, a je populárny medzi mnohými užívateľmi. To je spôsobené nielen herné funkcie, ale aj k tomu, že táto hra môže stiahnuť každý užívateľ.

Gazuyte na plný výkon, a prísť k cieľovej čiare ako prvý!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more