Záložky

Terra militaris

Alternatívne názvy: Terra militaris

Terra militaris online - skvelý multiplayer hra MMORTS historické predmety. Snail Game - herné vývojári - robili na projekte všetko najlepšie prehliadač, ako vnútorné razvlekalovki. Všetky vlastnosti, ktoré priťahujú ľudí, pretože svet diel, tu organicky prelína. Herný svet nie je len dynamicky rozvíja, je to doslova tryská nezabudnuteľné udalosti. Musíte len zvoliť svoju vlastnú cestu rozvoja a dobyť jeden po druhom všetky štyri obdobia. Potom, čo začal hrať hru Terra militaris on-line, budete stavať svoje vlastné mesto, viedol vojakov zaoberajúca sa ťažbou zdrojov, aby sa usilovali o diplomatický prístup do okolitých pánov, organizovať obchodov, výskumné technológie, vykonávať najviac vzrušujúcich misií. Nebojte sa spochybniť nepríjemné davy a zúfalo s ostatnými hráčmi. Dokážte, že ste impozantný protivník, ktorý sa nezastaví pred ničím!

Ak sa chcete podieľať na zaujímavých incidentov potrebujete Terra militaris registráciu. Bude to trvať len chvíľku. Okrem toho, potom nemusíte čakať na hry na stiahnutie zadarmo. Pripojte sa do hry Terra militaris - vypĺňa niekoľko polí, v ktorých zadať nasledujúce údaje: užívateľské meno, e-mailovú adresu, heslo. Zaškrtnite, že budete aj naďalej, aby sa pre ňu a sa môžete vrátiť kedykoľvek pokračovať v hraní. Uistite sa, že porovnanie konfiguráciu PC s nasledujúcim minimálnym zoznamu systémové požiadavky:

- Operačný systém Windows 2000/XP,

- Pentium 3 700MHz;

- Video GeForce 32MB,

- RAM 256MB,

- Pevný disk 100MB

Zbytočné problémy nikto priniesla zábavu, takže nezabudnite nastaviť požadované nastavenie. To všetko a pripojenie k internetu aspoň 56k modem (lepšia DSL / káblový) a zistíte, nápadne krásny svet s závratné dobrodružstva.

Na začiatku, stretnete učiteľa. On vám povie, ako hrať Terra militaris uspieť. Čo civilizácie si vybrať súkromnú záležitosť, ale to napriek skutočnosti, kde sa sami, nikto nemá právo vybrať legitímne šancu vyhrať svetovú nadvládu. Keď mesto sa bude rozvíjať na určitú úroveň, môžete tiež porušovať niekoho iného majetku s cieľom zvýšiť nielen na ich území, ale tiež upevniť svoju moc.

Prihlásený hra Terra militaris ponúka, aby sa stal rezidentom jednej z krajín ako je Egypt, Čína, Perzie, Ríma. Presne tam, kde chcete byť a bude pridelený pozemok. Nebojte sa, že musí začať u niektorých primitívnych domorodých osád v budúcnosti budete môcť vytvoriť súbor budov a zabezpečiť, aby neopísateľný prvé mesto sa nakoniec premenil v obrovskej vplyvnej ríše.

Pokiaľ ide o konštrukciu, potom sa vyskytuje v dvoch úrovniach máp. Najprv budete musieť spravovať svoje vztýčené objekty, konštrukcie, kde sa bude dať prostriedky pre vojakov a robotníci zariadení pre výcvik armády. Okrem toho bude tiež krčmička, ktoré sú nevyhnutné pre prenájom hrdinu a trh pre obchod so susednými hráčmi. Druhá karta je daná k produkcii bane, lomy, fariem a ďalších užitočných zariadení. Znamená to produkovať ťažbu a využívanie zdrojov, a ach, ako chcú postupovať!

Pre každý hráč príde čas odísť na mape sveta a šíriť svoje krídla. Tie čakajú na samostatne alebo v tíme krvavých bitiek, a run-in s NPC zúčtovanie s reálnymi hráčmi. Nebojte sa vstúpiť do bojovej arény alebo výzvu mimozemskej civilizácie, vytváranie aliancií, alebo dočasné združenie armády zvýšiť šance na úspech. Postarajte sa o spoľahlivé predom hrdinov, viedol oddelenie pre statočných bojovníkov, na slušné zariadenie, vhodného vojenský výcvik každého účastníka. Pamätajte si, že cieľom veliteľa riadiť nielen akcie iných ľudí, ale aj najviac času na čas, aby sa meč a vrhnúť do diania.

Hra Terra militaris odmeňuje všetko úsilie urobené prírastku skúseností. Váš sláva rastie po celú dobu, a tak sa presuniete z jedného obdobia do druhého. Zapojiť sa do priamej zodpovednosti a vziať misií trónnu sála - to všetko prispieva k vyrovnaniu.

Terra militaris on-line vytvorený tak, aby vám radosť! Nestrácajte čas nadarmo a vidieť z prvej ruky! Nech šťastie, nikdy sa odvráti od vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more