Záložky

Terminator Genisys: budúca vojna

Alternatívne názvy: Terminator Genesis

Terminator hry Genisys: Budúca vojna o technologickú šialenstvo Android.

S uvoľnením prvej časti filmu"Terminátor"sa chlapci práve zamilovali do hlavnej postavy, ktorá hrala A. Schwarzenegger. A romantická poznámka v príbehu nenechala ženu ani diváka ľahostajná. Pretože je to úplne prirodzené a očakáva sa, že sa objavia hry ako Terminator Genesys: Future War v Android. Autorom tejto stratégie MMO je spoločnosť Plarium, na ktorej je niekoľko ďalších populárnych hier pre mobilné telefóny a tablety. Uvoľnenie herného produktu sa uskutočnilo v máji 2017. , a počas roka Terminator Genesys: Future War sa stiahlo viac ako milión hráčov.

V ňom sa odohrávajú udalosti, ktoré pokračujú v téme filmu Terminator: Genesis. Konfrontácia strojov a ľudí prudko vzplanula a koniec tejto vojny nie je viditeľný. Svet sa mení, a nie k lepšiemu, ale ľudia sa to pokúšajú opraviť. Každý nový účastník bude musieť urobiť osudovú voľbu, aby sa pripojil k odporu a spojil sily ľudí alebo pomohol Jadru a bojoval na strane robotov.

Aká je podstata hry?

Vďaka unikátnym technológiám, ktoré implementovali vývojári v kóde, môžete na svojom počítači prevziať Terminator Genesys: Future War. To umožní v ambicióznejšej podobe vychutnať rozvíjajúce sa udalosti, krásnu grafiku, pohľady a špeciálne efekty. Medzi ďalšie funkcie patrí:

  • Free obsah s prvkami nákupu za skutočné peniaze. Táto funkcia sa v nastaveniach jednoducho vypne a sama o sebe postupuje.
  • Môžete bojovať sami, ale je to oveľa efektívnejšie, ak sa pripojíte k Klanu. Spoločne rýchlo dosiahnete pozitívne výsledky.
  • V režime PvE bojujte s nepriateľom a zachyťte jeho územie a zdroje.
  • Pre každú úspešnú operáciu získajte ocenenia a iné odznaky.

Game Terminator Genesys: Budúca vojna kladie hráčov do pevného rámca, keď potrebujete rýchlo, rozhodne, ale zámerne konať. Stroje sa zdajú byť hlúpe, v skutočnosti podliehajú jasnej logike a ťažko sa oklamajú. Rovnako ako ľudská rasa, zjednocujú sa do koalície, aby konali v zhode s jednou silou. Ak sa rozhodnete hrať pre ne, Skynet bude musieť pomôcť umelému intelektu, získať znova svoju prvotnú veľkoleposť a obnoviť zničené centrálne jadro. Ak všetko prebehne, tentokrát ľudia nebudú prežiť a ich malé sily budú odvrátené od zeme, čím uvoľnia cestu železnej vôli mechanizmov.

Terminator Genesys: Budúca vojenská hra na Android poskytuje alternatívny príbeh, keď hráč prevezme opačnú pozíciu a vedie skupinu Resistance. Len pod vedením silného vodcu existuje šanca zabrániť zákerným plánom robotov, ktorí prešli do perfektnej novej etapy vývoja. Teraz nie sú to len stroje s predpísaným softvérovým kódom, ale skutočná myseľ, schopná premýšľať, rozhodovať nezávisle a vyvíjať sa. On sa túla po sieti, môže dať a prijímať objednávky na diaľku, a tiež meniť oceľové telo, čo je ešte nebezpečnejšie. Hlavná úloha, ktorú hra Terminator hry určuje predtým, ako hráči zachytia Time Machine. Toto je najdôležitejšie miesto v centrálnej časti akejkoľvek dimenzie.

Ďalšou dobrou správou pre fanúšikov filmovej verzie v hernom svete je prístup k charakteru Schwarzenegger, robot T-800, ktorý bude schopný viesť vašu armádu. Tiež sa jeho obraz stretáva s nováčikmi a pomáha im prispôsobiť sa, uskutočňovať prehliadku so sprievodcom a informovať manažment, takže začínajúci tréning sa stáva vzrušujúcim dobrodružstvom.

 

Terminator Genesys: Future War Na stiahnutie na Android Marketu