Záložky

TERA Online

Alternatívne názvy: TERA Online

TERA Online - skvelý multiplayer role-playing game klient. Na internete projektu bola zahájená vďaka úsiliu oboch spoločností. Stvoriteľ pôsobí Bluehole Studio a vydavateľa - NHN Corporation. Jednorazový poplatok umožňuje TERA stiahnuť a ponoriť sa do víru vzrušujúcich dobrodružstiev. Budete cestovať po celom svete, sa narodil na telách Arun a gule - dve spiace Titanov. Spustenie zoznámiť sa s Abroberiey ocitnete okolo obrovskej rozlohy sa skladá z dvoch kontinentov a mnohých malých ostrovov. Všetky lokality sa veľa líšia medzi sebou a skrývajú neuveriteľné prekvapenie. Aj keď je úplne otvorený svet a milovníci prechádzať nepreskúmaných oblastiach bude, aby ste sa nenudili! Hrozné monštrá, ktorí sa stretnú na svojej ceste musí byť nemilosrdne zničená, a úlohy, ktoré sa objaví ako výskyt situácia by mala byť perfektne vykonaný. Počas hry postava vyvíja a stáva sa silnejší. Každý deň budete mať väčšiu dôveru vo svoje vlastné schopnosti, a účasť v nekonečnej bitky je len radosť. Bojový systém - jedna zo silných stránok hry. Mimochodom, jeden hráč je schopný vydržať celý dav nepriateľov, čo je najdôležitejšie získať potrebné zručnosti. V blízkej bitkách musia byť schopní zvoliť smer nárazu a dlhú majstrovskú cieľ. To je nie všetky prínosy projektu a vyhodnotiť všetku zábavu, čo môžete čipy, keď začnete hrať TERA.

Potom, čo kúpiť a nainštalovať herné klient na PC budú môcť vychutnať jeho dynamiky, nejednoznačnosť a krásu. Všimnite si, že zoznam minimálnych požiadaviek na systém pre hry: CPU P4 2,5 MHz, grafická karta ATI Radeon 9600 alebo NVIDIA GeForce 6600 (128 MB pamäte a 2. 0 shadery) DirectX 9 kompatibilná. 0C, 20 GB voľného miesta na pevnom disku a 1 GB pamäte RAM. Ak tieto parametre sú normálne, s inštaláciou hry žiadny problém.

To znamená, že požadovaný hračky na vašom počítači a vy ste práve začínate hrať TERA. Kde začať? Po prvé, budete musieť ísť cez prológu, počas ktorého budete ovládať svoj charakter úrovne 20. Pomáha pochopiť, či sa vám páči vybranú triedu. Ale po spustení čerpania od nuly. Po druhé, akonáhle patriaci rozhodnúť triedu (je ich tam sedem dispozícii tried) by mala začať vykonávať mnoho úloh, ktoré sú rozdelené do hlavnej a vedľajšej. História hry jeden pre všetky preteky. Dej vás povedie vpred a spolu s ňou, scenérie sa neustále mení. Vďaka grafický engine Unreal Engine 3mir vyzerá živý, a preto atraktívne pre milovníkov odrody. Každá rasa má svoje vlastné charakteristiky, ale všetci obyvatelia fantastického vesmíru spoločné - boj proti vonkajšiemu nepriateľovi. Tie rovnako ako ostatné z vás bude bojovať proti zlu a snaží sa vyčistiť krajinu od zlých duchov.

Hra TERA umožňuje útočiť na ostatných hráčov. Ale úprimne, to nie je naozaj nutné. Významný prínos v tom, ale hnev ostatných užívateľov, ktorí chcú pomstiť kamaráta - ľahko to. K dispozícii je tiež vstup voľba do cechu. V rámci cechu, sa môžete zúčastniť vo veľkých vojnách. Tieto boje sa vyskytujú normy - od steny k stene. Mali by ste sa rozhodnúť pre seba, či budete potrebovať pomoc, alebo vy sami, je jednoduchšie a pohodlnejšie preskúmať okolie, a vyrovnať sa s problémami. Mimochodom, tam je niečo, čo nemôže dovoliť osamotene. Tento dungeon. Ale ak ste v podstate sám, pretože nikto sa tam nespôsobí miešať. Oh, a to sa stane, že si jednoducho nemôže robiť bez pomoci. Napríklad, služby lekára, skôr alebo neskôr bude musieť každý hráč.

TERA hra vám dá veľa nezabudnuteľných okamihov. Kým sa nedostanete na maximálnu úroveň, nie je len dostať sa do stresových situácií, ktoré si vyžadujú rozhodný a odvážny akciu. Aby sme to zhrnuli, navrhnutý bojový systém, vysoko kvalitnú grafiku, vyváženie tried, užívateľsky prívetivé rozhranie, nastavenie chvályhodné hru zaujímavou Dungey - to všetko a oveľa viac vás poteší celej hry. Takže nenechajte sa odradiť, a rýchlo pripojiť k hernej komunite! Môže všetky svoje sny!

 

TERA Online - svet, kde vládne mágia a meč!