Záložky

Secret City

Alternatívne názvy: Secret City

Ghost Town Online - domáce Browser MMORPG, ktoré vyvinula fantastickú udalosť. Projekt Gaijin Entertainment - je multiplayer hra na hrdinov, vytvorená po sérii populárnych kníh Vadim Panov. Slávnostné otvorenie sa svetu užívateľov je plná vzrušujúcich dobrodružstiev, vzrušujúce PvP a PvE bojoch zarážajúce cestovanie, originálne questy a ďalších príjemných prekvapení. Akčná hra vyvinutá v Moskve. Je to tu, že je tajný mesto, kde proti sebe stoja Great Houses. V tomto meste boli tí, ktorí kedysi vládli svetu. Niet divu, že túžba po moci a vedie ich do nového umiestnenia. Obyvateľov rozprávkovej krajiny majú tendenciu poraziť svojich súperov a ukázať spoločnosti, že si zaslúži byť vládcami. Avšak, nie každý je určený, avšak krvavé strety žiadny koncový okraj. Začal hrať Secret City, budete musieť bojovať o vlastné prežitie a neustále starať o ich rozvoj. Koniec koncov, len silné postavy vychutnať skutočnú autoritu. Choď do toho! Všetko je vo vašich rukách!

Musíte si stiahnuť Secret City dostať možnosť kedykoľvek ponoriť do obľúbenej zábavy. To bude možné až po vytvorení účtu. Secret registrácia City - je, v skutočnosti, vytvorenie jedinečného charakteru. Potom, čo si vyberiete identitu niektorých domov, požadovaného poschodia, špecializáciu. Okrem tejto forme by mal byť naplnený takých oblastiach: e-mailová adresa, meno, heslo, zopakujte heslo. Pri stlačení tlačidla "Play" je potvrdená zhoda s pravidlami hry. Teraz sa môžete zúčastniť v boji o prvenstvo v tajomnom vesmíre, za predpokladu, že je pripojenie k internetu a štandardný prehliadač. Počítač sa hodí priemernej konfiguráciu, pretože požiadavky na systém úplne vysoké.

Pred vykonaním výberu, je nutné zoznámiť sa s obyvateľmi virtuálneho priestoru. Tento Nav, Chud, ľudské bytosti a os. Môžete hrať Mystery City ako súčasť akéhokoľvek typu vending.

- Nava ("kritoviki"), sú schopní udrieť dvakrát silu. Ich vládca Prince vyškolení podriadených na objednávku. V tomto ohľade, Nava dostatočne svedomito. Mimochodom, ich život je veľmi cenený. Zabi Nawa nikto nemôže dostať preč s

- Chudy ("tanky") - to je pravda, rytieri. To je evidentné oblečenie, správanie, charakter. Ich vodca je vybraný z vyššej životnej kúzelníci Rádu. On sa odvolával na veľmajstra.

- Ľudské bytosti ("uvorotchiki") - uvorotlivye bytosti, ktoré je veľmi ťažké sa dostať k poškodeniu. Oni matriarchát vládne. Muži sú viac odstránený z politických otázkach.

- Chela ("všestranní") môžu vstúpiť do akejkoľvek rasovej klanu. Tento Green House vazalmi nákup energie No Rains. Príležitosti tieto ľudské mágovia môžu závidieť.

Všimnite si, že nech už ste ktokoľvek, musí vyvinúť rovnaké vlastnosti, ktoré sú obdarené všetky velkorodů. Hrať hru Secret City majú, čerpacie zdravie, sila, Anger, obratnosť, odvaha, odbornosť. K dispozícii je tiež zadarmo Honor body a body. Ak zhrnieme výsledky všetkých charakteristík, ktoré vidíte, aké miesto pri uplatňovaní hodnotenia. Vyššie čísla - čím bližšie ste k vrcholu!

Takže si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete, je tu obchod. Secret City Hra ponúka široký výber rôznych vecí. Napríklad, spotrebný materiál, veci pre vybavenie, zbrane, šperky a dary. Samostatná kategória potravín je nevyhnutné pre udržanie vitality a stratil zdravie.

Ako boje v hre je uvedený pevné miesto, systém ponúka niekoľko typov PvP bitiek. Tomto súboji, skupina, chaotické bitky a boj klubu. Pripojte sa k boji si môžete nielen s ostatnými hráčmi. Budete musieť loviť príšery, ktoré nie sú o nič menej nebezpečné protivníkmi. Ale príbeh hry obsahuje nielen krvavé zúčtovanie. Úlohy rôzne predmety nebudete nudiť minútu!

Stojí za zmienku, že pre ľahšie pohyb v hre je podrobná mapa. Majte na pamäti, že pre urýchlenie pohybu z jedného miesta na druhé, Secret City prihlásený hra odporúča používať dary z rovnakého obchodu. Držitelia prémiových účtov majú rovnakú príležitosť, plus niektoré ďalšie výhody.

Rýchlo ponoriť sa do sveta neuveriteľných udalostí! Uistite sa, že vám vyhrať hru od prvej minúty! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more