Záložky

Tauri sveta

Alternatívne názvy: Tauri sveta

Aeria hry, vydala svoj nový prehliadač s názvom Tauri sveta hry. Tento sci-fi real-time stratégia hra s prehliadačom, ktorý má jedinečný vizuálne efekty na základe kresieb Leonarda da Vinciho.

TAURI Hra rozpráva príbeh o novom dome, ktorý vytvoril ľudstvo. Budete hrať v Tauri sveta a zúčastniť sa výstavby, rozšírenie a zvýšenie veľkosť a silu kolónií na ostrove. Hráči môžu rozvíjať svoju infraštruktúru na ostrove, môžu rozšíriť a presunúť do nového umiestnenia pomocou pokročilej technológie, ako kolonizačné lode. Ak hráči sú schopní riadiť svoje zdroje a územie múdro, môžu ísť do vojny a dobyť nové krajiny Tauri sveta on-line.

Pred prehrávaním Tauri svet, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128MB Tauri sveta registrácia neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke, vytvoriť prihlasovacie;

2. Zadajte bezpečné heslo,

. 5. Zvoľte "Enter".

Tauri sveta Hra má niekoľko funkcií.

Po prvé, hra má rozsiahly systém Tauri budov a vozidiel. Môžete začať vytvárať rôzne stavby, rozširovať a používať viac než 20 rôznych lodí, ktoré umožní hráčovi, aby sa pozreli, kolonizovať alebo začať vojnu.

Po druhé, hra je obchodná stratégia TAURI. Starostlivo plánované obchodné stratégie môže zrýchliť domáce hospodárskeho rozvoja a podporovať spojencov obchodnými subjektmi či aukciách.

Po tretie, Tauri World prihlásený má rozsiahly bojový systém. Tie patria do rôznych technológií môže ľahko ovplyvniť priebeh vojny, ktoré ovplyvňujú všetky hrdinov, jednotiek, útoku a obrany parametrov.

Herný TAURI, ktorý sa koná v reálnom čase, je online hra s pokročilým systémom závislosti a viacvrstvové štruktúry. V Tauri World Online môžete nájsť asi 20 typov budov, rôzne obranné systémy, lietanie lietadiel a pozemné jednotky - boli vyvinuté celkom 25 typov budov.

Unikátny kolonizácie Tauri sveta on-line bola vytvorená zámerne, dáva hráčom možnosť vyriešiť planéty, vrátane ôsmich ostrovov v držbe každého z planét. Môžete filtrovať planétu a sektor Tauri World on-line, kde chcete žiť.

Spočiatku, hlavným cieľom hry Tauri svetovej on-line je vytvoriť jednu z vybraných planét. Po chvíli, keď sa dostanete o úroveň vyššie, kolonizácie iných planét by bolo nemožné.

Platforma Tauri sveta hra je jednou z mnohých destinácií, do ktorej sa usilujú. S pomocou platformy budete môcť bez problémov pohybovať medzi ostrovmi. Remorkéry hra TAURI slúži k rýchlemu transportu do iných plavidiel. Platforma môže tiež postaviť kozmickú loď kolonizovať novú planétu, a teleportovať lode s vysokou rýchlosťou (čas niekoľkých sekúnd).

Bezpečnostné indikátor poľa Tauri World Online sa používa na nastavenie obrannú silu poľa. Nezabudnite, že ochranné pole vás bude chrániť viac ako raz.

Budete riadiť svoj ostrov v Tauri svetovej hry. Môžete tiež sledovať a špehovať nepriateľa a zdieľať s spojeneckých flotíl ostrovov. Tauri Mapa sveta on-line, uvidíte stupeň vývoja ostrova, skontrolujte činnosti konkrétneho hráča alebo poškodené oblasti okolo ostrovov vo vojnovom stave. Môžete použiť hviezdice na ľavej strane obrazovky premiestniť mapu Tauri sveta online.

Hrdinovia a bonusy zjednodušiť Tauri World hru. Vďaka bonusy a niektorí hrdinovia, môžete rýchlo, efektívne a lacno vyrobiť technologických celkov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more