Záložky

Tanoth

Alternatívne názvy: Tanoth

Tanoth online - bez prehliadača multiplayer online hra z fantasy prostredia. Mohlo by sa zdať, že vzhľadom k celkovému odporu tento štýl obrovské množstvo ľudí on-line hry Tanoth bude ďalší zbierka stereotypov a prísť s niečím originálnym už nie je možné. Ale vývojári sa snažia metodicky odradiť nám to.

Pripojte sa do hry Tanoth trvať niekoľko minút. Musíte zadať názov účtu, e-mailovú adresu a ste pripravení hrať! Zaregistrovať Tanoth a jeho jednoduchosť - je ďalšie plus v pokladnici príjemných dojmov o projekte.

Jo, možno tí z vás, ktorí trávia dosť času na fantasy hier založených na prehliadači môžete uviesť v dizajne hry niektoré podobnosti so svojimi "kolegami" na žánru, ale to všetko - veľmi povrchne. Zest, ktorý udržuje Tanoth online hru - jej hrateľnosť. A ako sa môže pochváliť svoju jedinečnosť.

A tie hry sa začína ťahať každého, kto nudiť linearitu krásnu grafiku.

Rozhranie, ktoré nám predkladá Tanoth online hry, trochu strohý a jednoduchý. Nič nadbytočný Tanoth, hrať jednoduché a prirodzené videnie - zrejme to bolo hlavným krédom jeho návrhári. Ale honba za príbehy a rôzne úlohy, herné vývojári nie sú stinted. Tu len veľa misií, z ktorých každá zaujímavejšie predchádzajúce. No, kde sa bez trochu domýšľavosti, ktorá je vlastná všetkým fantasy hier a dobrú časť zdravého humoru?

Hra bude priťahovať rôzne kategórie hráčov. Láska pokorpet na zložité úlohy, hromadia skúsenosti a bohatstvo? Potom ste tu! Ak dávate prednosť cestu moci a svoje motto - "víťaz berie všetko", ktorý je práve pre vás určený bojový systém, v ktorom sa môžete dostať, ak vyhráte silnú zbraň, brnenie a ďalšie drahé príjemné pôžitky života rytiera. Ale to je len vtedy, ak vyhráte. Loser tiež stráca prakticky všetko, čo má.

Aby bolo možné hrať hry on-line Tanoth dostať čo najviac z tohto procesu, môžete získať najlepšie sánkovať zvieratá: kone, draci alebo dokonca diabolský kôň. Tieto asistenti vám pomôžu cestovať ďaleko, čo znižuje čas na výlet. Veľkou výhodou - najlepšie hore, čas jazdy sa zníži takmer na polovicu. Čas na sklade rubíny!

Mimochodom, zaujímalo by ma, čo tí istí rubíny sú Tanoti game menu možno zakúpiť za skutočné peniaze. Táto možnosť je pre tých hráčov, ktorí nie sú pripravení stráviť veľa času v hre, ale chcú, aby sa proces cestovať po celej rozlohy Tanoti maximálne potešenie.

Všeobecne platí, že hra je na tom dobre, všetko v ňom má na dôraz herné dostatočnom časovom predstihu a prípravu procesu veľa zábavy. To umožňuje hrať hry on-line Tanoth hodiny na konci.

Draci, krásne dámy, zlovestné opustené hrady, intrigy a studenokrvných nepriatelia - to všetko nájde každý dobrodruh v neuveriteľných fantasy svete hry Tanoth!

A ty stále hľadá, kde sa uniknúť z nudy a jednotvárnosti svojho života? Zaregistrujte sa a začnite hrať Tanoth - dokázať, že ste hodní stať sa najslávnejším rytierom kráľovstvo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more