Záložky

Nádrže Heroes

Alternatívne názvy: Nádrže Heroes

Tanks Heroes on-line - strategická hra pre viacerých hráčov v epickej štýle voľného modelu. Tie sú transportované do búrlivých dňoch druhej svetovej vojny, a budú môcť ovládať spotrebiče v tej dobe. So svojimi krásnymi vysoko kvalitnú grafiku, budete riadené tanky vyzerajú ako skutočné. Docela často slazhivaetsya dojem, že všetko, čo sa deje, je naozaj reálne. Ponorení do hry atmosféry, budete sa podieľať na aktívnom boji, majte nasýtené život, neustále pocit, že nebezpečenstvo je niekde blízko. Zúfalo zničiť nepriateľské tanky, ako aj svoje okolie! Nedovoľte, aby niekto skrývať pred vami, nech sa trasú od strachu nenávideným súperom!

Vývojári projektu je Vlk Hry . Musím sa priznať, že zamestnanci robili, čo mohli. Myšlienka, aj keď nie vlastniť novinku, ale tvorcovia boli schopní urobiť to tak, že príbeh sa ukázalo, nie prebytok, ale naopak, vzrušujúce a fascinujúce. Hra Tanks Heroes inštalovaný na moderný motor Unity 3 d . A to je ďalšie plus. Potom, čo Tanks Heroes môže hrať takmer akýkoľvek počítač, ktorý bez ohľadu na to je operačný systém nainštalovaný na to. Produktový rad je načítaný do prehliadača. Preto je zbytočné ťažkosti vylúčené. Nízke požiadavky na systém, dynamické akcie, sýtosť hry a schopnosť riadiť železnej swingers - to je to, čo najviac priťahuje mnoho užívateľov.

Jednoduchá registrácia v hre Tanks Heroes sa dostanete do nádherného sveta. Po zadaní všetkých požadovaných informácií v príslušných polí registračného formulára (login, heslo, e-mailovú adresu), môžete okamžite začať vzrušujúce hru. Tiež, ak miniete Tanks Heroes registrácia, návrat k začaté môžu zapojiť kedykoľvek, pri zachovaní predchádzajúce úspechy.

Ak chcete začať rýchlo učiť hru rozhranie. Skladá sa z nasledujúcich častí: hangári (parkovacie miesto pre tanky), obchod (miesto pre nákup tankov), profil (úroveň Info vedenej bitky, víťazstvo, tanky zničené, poškodené, maximálny počet bodov pre boj, zatiaľ čo v bojových úmrtia) možnosti (zvuk, rozlíšenie obrazovky, hudba, grafika kvalita).

Hrať hru Tanks Heroes je k dispozícii v troch režimoch. Vyberte si jeden z týchto režimov ako Deathmatch, Capture the Flag a zachytenie základne. Mimochodom, skúste sa obrátiť všetko nikto zakazuje. Boj s nepriateľskými tankami vždy a všade. V aké miesto by sa stalo, že mier bude vylúčený! Hot udalosti sa vyskytujú v týchto miestach:

- Miesto "Horské jazero": z jednej strany - les, s iným - kopca, uprostred - osada. Boje sú väčšinou v obci.

- Miesto "Lighthouse": existujú určité typy prístrešie dedinských domov, mlází, terénnych záhyby, a v podstate musieť počkať, kým protivník vyskočí na kopcovitej oblasti, ktorá je rozdelená umiestnenie.

Play Tanks Heroes budete používať 24 tankov, ktoré sú rozdelené do dvoch riadkov, ktoré sú základné. Niektoré modely patria do Sovietskeho zväzu, Nemecka a ďalších. Ale tam sú tanky preium trieda veľmi silných krajín, najmä Spojených štátov a Francúzska. Všetky nádrže, ktoré sú vo vašom vlastníctve, vyžadujú čerpanie. Tiež sa neustále starať o zbraniach. Tak, ako vám sedí pri kormidle vyhliadky takých modelov ako BT-2, T-28, PzKpfw II, PzKpfw IV? V pohode, nie? No, ak budete chcieť viac, ste vítaní vlazhivat reálne.

Nezabudnite, že každá nádrž má nasledovné parametre: pevnosť nádrže, veže, motor, rýchlosť veža, delo, podvozok a cena. Mimochodom, čím dlhšie budete hrať, tým silnejšie sa stáva váš tank. Nádrže možno zlepšiť pomocou prostriedkov, ktoré zarábajú v priebehu hry. Každé víťazstvo prináša svoju odmenu v podobe zlata a striebra. Strávite herné menu podľa vlastného uváženia.

Nenechajte si ujsť jedinú minútu robiť! Pripojte sa pobaviť a užiť si hernej komunity návyková arkáda! Hra bude poskytovať veľa nezabudnuteľné okamihy! Pripravte sa na smršť mení jeden po druhom akcia! Mať dobrú náladu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more