Záložky

Nádrže pozemné vojny

Alternatívne názvy: Nádrže pozemné vojny

Hra Tanky Ground War - bezplatná multiplayerová browser based stratégie vojnová tému, udalosti, ktoré sa rozkladajú v realistickej trojrozmernej hernom svete. Projekt Developer - čínska spoločnosť Changyu, že vydavateľ akty - Mail. ru Group. Produkt je založený na moderný motor jednoty, ktorá znie celkom sľubne. Tie sú prepravované na bojiskách, a riadenie rôznych modelov tankov, sa zúčastňuje nepriateľských akcií. Je plná dynamickej hospodárskej súťaže medzi subjekty budú musieť ochutnať ako začínajúcim užívateľom, a tí, ktorí sa snažili z virtuálneho priestoru nad. Ak chcete vyhrať šampionát v šialenstvo, môžete použiť silné vojnové stroje a arzenál zbraní všetkého druhu. Je pekné, že všetky zariadenia skutočne znovu detaily a potrebu zlepšiť tanky, ktoré budú k dispozícii, takže hra ešte napínavejšie. Keď sa objaví na bojovom poli, nebude len tupo strieľať z dela, a premyslieť každý krok, vykonávať zložité manévre a vybrať si najúčinnejšiu taktiku. Sociálnej interakcie dáva Ground War: Tanks on-line zvláštne čaro. Koniec koncov, spolupracovať s ostatnými ľuďmi, aby dosiahli svoje ciele - je umenie, a môžete sa naučiť to tu a teraz, na virtuálnych priestoroch Nádrže mailom ru. Pripojte sa - a to všetko z vášho voľného času sa bude naplnený vzrušením!

Need stiahnuť masívny herný klient chýba. Dvere sa otvoria do fantastického sveta Ground War: Tanks registráciu. Tento projekt je načítaný do Friendster, Facebook, v Facebook a Twitter . Pokiaľ nemáte účet, na jednej z týchto sociálnych sietí, je to ľahko opraviť. Proces registrácia zahŕňa zavedenie dôležitých informácií ako je užívateľské meno, e-mailovú adresu a heslo. Urobte to len raz, a to znova a znova, aby si svoju obľúbenú kratochvíľou.

Ground War: Tanks môže hrať ktokoľvek. Hlavná vec, že ​​počítač musí spĺňať tieto minimálne systémové požiadavky: Operačný systém Windows XP SP2 / Server 2003 SP1 / Vista / 7/8 alebo Rovnaký linux , mac , procesor Pentium 4 podporovať JV 2, 200 MB voľného miesta na pevnom disku a 512 MB pamäte RAM. Po absolvovaní od tvorcov PTA sľubujú oznámiť podrobnejší zoznam systémových požiadaviek. Ale strach, že bude príliš vysoká, za to nestojí.

V skutočnosti, hra Ground War: Tanks je dlhodobo známy súper World of Tanks. Medzi tieto hry majú veľa spoločného. A napriek tomu, projekt nemôže byť nazývaný bezduché plagiátorstvo, pretože zdieľa mnoho vlastností, ktoré môžu zaujímať verejnosť aj internet rozmarnú. Plný divokej tanková bitka akcie neumožňuje používateľom chýbať minútu! Môžete sa tešiť na pešiu turistiku adrenalínové PvP bitky, rovnako ako mnoho zaujímavých PvE-misie (pridať po PTA). V hromadných bitiek sa môže zúčastniť súčasne asi 30 hráčov. Stojí za zmienku, že vývojári sľubujú, že čoskoro poskytujú možnosť vytvárať celé klany.

Play Ground War: Tanks budete, riadiť ľahké, ťažké, stredné tanky, rovnako ako socialistickú stranu a ACS. Postupom času, bude Vaša objednávka bude celá flotila bojových vozidiel. Ak ich chcete používať efektívne, čo potrebujete vedieť, a to nielen od A do Z Stavebné stroje (zbraň, veža, skriňa, podvozok, motor, rádio, atď), ale tiež byť schopný pumpovať hlavné parametre, ktoré zahŕňajú silu, brnenie zbor, nosnosť, výkon motora maximálna rýchlosť, poškodenie projektil, presnosť, rozsah výkonu a rádio, atď atď Lepšie neúnavne sovietskej brnenie a víťazstvo v nekonečných krvavých bitiek, môžete cítiť ako naozajstný hrdina Veľkej vlasteneckej vojny!

Nádrže pozemnej vojny - to je príležitosť zažiť veľkolepé historické udalosti, zažiť pocity, ktoré boli tak známe našim predkom. No, kde si, statoční srdce? Nenechajte si ujsť šancu oživiť voľný čas okupácie tak zaujímavé!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more