Záložky

Tank Future Force 2050

Alternatívne názvy: Tank Future Force 2050

Výkonná nádrž Future Force 2050 budúcnosti.

Ak ste unavení z boja tvárou v tvár skutočným udalostiam, dávajte pozor na projekt Tank Future Force 2050 pre Android, vyvinutý štúdiom Awesome Action Games. Staňte sa účastníkmi herného procesu, budete prepravení v čase, keď sa obrnené vozidlá podrobujú významným zmenám. Je to stále ľahké zistiť, ale vybavenie a možnosti sa dostali ďaleko dopredu a tank s dvoma delami sa už nezdalo ako zvedavosť.

Ak cítite inováciu, potrebujete bezplatne stiahnuť Tank Future Force 2050. Toto už urobilo viac ako 50 miliónov ľudí, ktorí sa podarilo prejsť nielen hlavnými úlohami, ale oboznámiť sa s novými misiami v pravidelne publikovaných doplnkoch. Ak chcete nainštalovať hru s hmotnosťou 62 M, potrebujete verziu systému Android od 4. 1. Ďalšou možnosťou je stiahnuť Tank Future Force 2050 do počítača a vytvoriť paralelnú líniu udalostí.

Fantastické bojovanie.

Tankovia, sú to nádrže, ktoré svojím húsenicami hľadajú nepriateľov a potom ich bombardujú. Kto je vlastníkom a kto je cudzinec jednoducho pochopiť vďaka vlajkám nad strojmi. Tiež nad nimi visí rozsah života, z ktorého je zrejmé, koľko hier bude trvať brnenie.

Ak hra Tank Future Force 2050 vyvíja udalosti budúcnosti, vývojári si dali možnosť predstaviť, koľko technológií sa zmení. Spočiatku sa bojové jednotky neodlišujú od moderných, ale je to len na začiatku. Keď získate nejaké množstvo hernej meny, môžete vylepšiť každý detail. Celá zbrojnica, veža, kanón, podvozok a iné technické vybavenie podliehajú aktualizácii. Akonáhle sa ťažko rozpoznáte staré funkcie, auto sa stáva tak futuristickým. Tiež na vás čaká:

    Ak ste strávili čas v hangári na proces zvyšovania vlastností, choďte na bojisko.

  • Quality graphics
  • Realistický soundtrack
  • Jasné špeciálne efekty
  • Neobvyklá geografia oblasti
  • Initívne ovládacie prvky
  • Výber nepriateľov
  • Další aktualizácie
Tu sa najzaujímavejšie rozvíja, pretože nepriatelia s každou úrovňou stále viac a viac, a pôsobia tvrdo.

Vašou úlohou je nájsť každého a zničiť, a potom bude misia odovzdaná, a odmena nájde svojho hrdinu. Je pomerne ľahké nájsť nepriateľa, pretože je označený na citlivom radare vo forme červených bodiek. Stačí sa pozrieť, kam sa skrýva ďalšia nepriateľská nádrž a strieľať ju a nájsť zraniteľné miesto. Niekedy bude potrebné pristupovať prakticky tesne, aby škrupina zasiahla silnú škrupinu.

Správa a umiestnenie.

Hra

Tank Future Force 2050 ponúka celkom štandardnú kontrolu. V ľavom rohu joysticku presuňte zariadenie a napravo od tlačidla, potiahnite a vystreľte. Aj keď je to pre vás novinka, po trochu tréningu ľahko zvládnete túto múdrosť. Krása, ťažkosti s pohybom a viac realismu dodávajú prekážkam na mieste. Zatvoria horizont a nedovoľujú vidieť vybavenie iných ľudí. To vám pomôže zariadiť zálohu, rovnako ako väčšina, aby uľahčila niekomu inému, aby trochu zdravá paranoja neublížila.

To tiež trochu povedať o Donate. Ako viete, dôležitú úlohu zohráva čerpanie v hre a pre každý bojový nálet s nepriateľskými nádržami zrazenú, dostanete odmenu. Jedná sa o všetky druhy vylepšení, ale hranie vo voľnom režime, dosiahnutie rýchlych a významných zmien je dosť ťažké. Potom výťažok pochádza z nákupov v hre. Je potrebné poznamenať, že vývojári rozhodli, že nebudú chamtiví, a nastaviť docela prijateľné ceny od 24,93 do 1 258,47 UAH.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more