Záložky

Príbehy Solaris

Alternatívne názvy: Príbehy Solaris

Game Príbehy Solaris spája najlepšiu kvalitu RPG hry z ľahkých zliatin klasickej nuansy anime. Jasné, bohaté grafiky a zábavný príbeh môže prilákať, takže to, čo mazaný, už priťahuje veľa hráčov z celého sveta. Pravidelne obrovské množstvo informácií o tejto hre na fórach a aktualizovaných stránok v sociálnych sieťach, kde sa účastníci projektu sú aktívne diskutovať trendy a črty hry.

Príbehy Solaris on-line vám pomôže presunúť do rozprávkového kontinentu, ktoré môžu fungovať úspešne čaro a silu stroja. Avšak, gangy sa snažia plniť svoje zlovestné poslanie a prevrat v tomto pokojnom kontinente. Stanete sa účastníkom v hernom poriadku, pristúpenie k tejto bezprecedentnej vojny a boja za obnovenie skutočnej histórii. Určený na vedenie tohto Objednať Heavenly kontinent k novému životu, a aby mu pomohli otvoriť novú stránku svojej doby. Ale bude to prvý, a neskôr, keď sa môžete dostať svoje mokré nohy do hry so svojimi priateľmi môcť nastoliť poriadok, ktorý bude oveľa silnejší a silnejší.

Toto je online hra, ale preto, že ste okamžite mať na pamäti, že v poviedkach registračného procesu Solaris bude potrebné. Ani skutočnosť, že v okamihu, keď vedenie adaptácia hry hry nie je určený pre anglicky hovoriacich používateľov, a všetky informácie sú uvedené v angličtine, je to stále nepomeshaet zistíte, so všetkými špecifikami vyplňovanie formulárov, rovnako ako hlavné črty hry.

Ak chcete začať proces registrácie, musíte kliknúť na tlačidlo «hre Začiatok», ktorá sa nachádza v ľavom hornom rohu hernej obrazovky.

Uvidíte špeciálny formulár, po naplnení, ktoré možno začať v Tales hry Solaris. Budete musieť zadať svoje používateľské meno a heslo a zadajte adresu elektronickej schránky.

Tiež, ak chcete niektorý zbrusu nový člen projektu budú zaregistrované s jedným z najvhodnejších účtu v sociálnych sieťach, Facebook, Google, Yahoo alebo Paypal, ktorý pomôže urýchliť proces.

Teraz hrať hru Tales of Solaris bude ešte zaujímavejšie, pretože vývojári určila rad chýb. A dnes v rámci tohto projektu bol implementovaný nový systém dynamických bitiek, hodinky, ktoré teraz môžu len so zatajeným dychom. Rôzne herné módy môžu drasticky zmeniť známeho rozhranie projektu. Pred zápasom, budete si musieť vybrať herný server, a vyberte triedu a dať meno vašej postavy.

Aktuálne v Tales of Solaris zadarmo si môžete zahrať s takými tried postáv:

Bojovník.

Mag.

Sniper.

Sage.

Unit.

Priest.

A budete mať možnosť si domáceho maznáčika a priviesť ho. Môžete si vybrať z viac než 150 druhov spoločenských zvierat, z ktorých každá sa líši nielen vzhľadom, ale tiež úplne individuálny charakter.

Prejsť na dobrodružstvo! Pretože teraz nájdete obrovské množstvo úloh a questov. Budete musieť prekonať veľa prekážok, ako sa vám podarí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more