Záložky

Taern

Alternatívne názvy: Taern

Taern hra je vzrušujúce počítačová hra, ktorá je plná rozmanitých úloh. Táto hra je považovaná za dynamický, multiplayer hra, ktorá bola vyvinutá v žánri RPG.

V hre sa stretnete Taern on-line s týmto taktického bojového systému.

Game Pride Taerna registrácia je k dispozícii iba užívateľom, ktorí majú plné osemnásť rokov. Môžete sa zaregistrovať do hry Pride Taerna Ak zvolíte

  1. Vaša e-mailová adresa.
  2. Jeho jedinečné heslo.
  3. Dátum jeho narodenia.

V hre si môžete zahrať Taern vybrané triedy. S niektorými z nich si môžete pozrieť v tomto prehľade:

  1. Lukostrelci - trieda, ktorá vie, ako sa k útoku na diaľku. To môže spôsobiť vážne fyzické poškodenie. Aj táto trieda má veľkú vitalitu.
  2. Shaman. Voodoo - používajú slabé ľudí pre ich vlastný prospech. Táto trieda cestuje po celom svete. Tento Shaman vypočíta svojich nepriateľov na veľkú vzdialenosť.
  3. Barbarian - trieda, ktorá má silný útok. Je to veľmi silný zblízka. Ho moc horšie na všetkých ostatných tried.

Game Pride Taerna vás okuet v pitoreskným svete s obrovskými hustými lesmi a jazerami.

Game Pride Taerna hrať budete na strane jedného z Empires: Chimes alebo Taera.

Chimes Ríše zaútočila na Empire Taera. Oni spálili miestnu doménu, olúpil a do hlavného mesta kráľovskej pevnosti Korelamon.

Taernskaya armáda sa rozhodla postaviť nepriateľom s hrdosťou a viedol kráľa Kandel prišiel k bitke. Bohužiaľ, oni prehrali, a kráľ padol v bitke Kandel.

Teraz nič nemôže zastaviť kruté Empire Chimes. Všetko okolo ohňa začal horieť. Takmer všetci zomreli a tí, ktorí prežili, boli premýšľal, ako uniknúť, skôr než pokračovať v boji. Od tej chvíle začal veľký útek k oceánu.

Hrať hru Pride Taerna budete, začína sa zvyšky svojich príbuzných. Musíte blúdiť veľmi dlho, ale dostať sa do mesta, kde môžete nájsť útočisko. Ale odpočívať tam a nebudete uspieť. Budete čakať na novú bitku.

Game Pride Taerna on-line musíte najprv vybrať postavu. Akonáhle si vyberiete postavu, budete mať hodinu je vo vojne.

Musíte zachrániť zahynul dnes krajina, ktorá bola kedysi prosperujúce krásna príroda.

Ponúka vzrušujúce turn-based bitky. Môžete bojovať, je ten s najviac lojálni asistent alebo s obrovskou skupinou zúfalých vojakov.

Tu sa stretnete s fascinujúci príbeh, a dokonale maľoval krajinu, ktorá odlišuje túto hru od zvyšku.

Najzaujímavejšie a vzrušujúce vec je, že vaše postavy nie sú len postupujte podľa pokynov, ktoré boli vynájdené vývojári. Môžete žiť skutočný život so všetkými postavami. Máte na výber v hre: byť darebák, gangster a okamžite dosiahnuť všetkých svojich cieľov, alebo nasledovať cestu vznešeného rytiera.

Game Pride Taerna on-line získal obrovský úspech vďaka svojej hrateľnosti, znaky a ďalšie funkcie!

 

Taern on-line registrácia