Záložky

sZone Online

Alternatívne názvy: So službou Zone Online so zónami

Game sZone Online: Vylúčená zóna je späť.

Nesprávne zabudnutá téma stalkera dostala novú životodarnú injekciu a vrátila sa do života. Po dlhých rokovaniach s ukrajinským štúdiom GSC, ktoré prvýkrát vzbudili hranie záujmov v černobyľskej zóne, keď prišli s originálnym príbehom o stalkeri, spoločnosť ruských vývojárov Cybertime nedostala povolenie používať pôvodný názov produktu a preto ho nazývala inak. Avšak hra sZone Online trvala spôsobom, ktorý sa už stal klasikou.

Before multiplayer strelec, v ktorom prehrávač pracuje v prvej osobe, ale môže prejsť na pohľad tretej strany. Musíte zvládnuť stalkera, ktorý sa dostane do zlovestnej, očarujúcej a tajomnej Exklusivej zóny, obývanej príšerami - zvieratami, ktoré sa mutovali pod vplyvom žiarenia z explodujúcej jadrovej elektrárne.

Neexistuje žiadny sprisahaný pozemok a každý koná podľa svojich najlepších fantázií a schopností. Nie je to tak jednoduché, pretože sa potrebujete prispôsobiť svetu, v ktorom neexistujú žiadne definitívne odpovede, kde sú dokonca krajiny nestabilné.

Vytvorenie hrdinu.

Začať hrať, pre svoje nebezpečné dobrodružstvo vytvoriť hrdinu. Niektoré nastavenia vzhľadu mu dajú rozpoznateľnú jedinečnosť. Ďalej sa musíte rozhodnúť, či chcete byť rodák z týchto krajín alebo nováčikov. Rozdiel je zrejmý - domorodci, toto je domorodé obyvateľstvo, ktoré neopustilo svoje domovy počas evakuácie. Cudzinci prichádzajú za účelom zisku a dúfajú, že získajú bohatstvo z predaja nájdených artefaktov.

Táto voľba bude mať vplyv na zoznam zručností a dostupných profesií, ale nezáleží na hre.

Profesie:

 • Vojenská: sniper, útočné lietadlo, commandos
 • Vrach
 • Inžinier: Opravár
 • Vedec: Teoretik
 • Hunter
 • Druid: healer
 • Bojovník: Melee Fighter, Defender
 • Vodidlo: St. John's Wort
 • Izobretatel
 • Výskumný pracovník: Naturalist

umenie prežitia.

Keď už máte hrdinu, môžete začať hrať v sZone Online preskúmaním území. Hrdina prichádza vlakom na stanici mesta Liubech. Spočiatku sa nebude môcť ďalej pohybovať, ale po niekoľkých dokončených questoch odovzdá. Mimo Lyubech sa môžete rozprávať s NPC, aby ste zistili užitočné informácie a získali prvú úlohu.

Toy klienta a na jeho účasť musíte stiahnuť sZone Online. Čo sa páči - môžete to urobiť zadarmo. Od tejto chvíle začína skutočná zábava - útok mutantov, strety s konkurentmi, hľadanie artefaktov, manévrovanie medzi abnormálnymi pascami. Na vás čaká celý rad prekvapení, ktoré sú možné len vo svete tak cudzom pre ľudstvo.

Pri účinnejších útokoch a plnení úloh sa zjednocujte v skupinách s ostatnými hráčmi. Ale aj keď sa vám podarí získať zriedkavý artefakt, nemusíte predčasne snívať o slušnej odmene. Vedci sú vo svojom nákupe veľmi selektívni a nie všetky subjekty sú pripravené akceptovať. Dokonca aj v prípade, že kvôli vašej koristi klesajú, zobrazujú pokoj a nedostatok záujmu, len aby znížili cenu.

Budú tam marauderi, ktorí sú chutní za niekoho iného. Prečo riskovať svoju vlastnú pleť, ak môžete profitovať z tých, ktorí sa vrátia vyčerpaní z nebezpečného priestoru a nie sú schopní odolávať v plnej sile? Preto sú spoločníci tak dôležití - spolu nebudete takou ľahkou korisťou.

V systéme schopností hrdinu hra zo zóny online ponúka nasledujúce smery vývoja:

 • Survival - prechádzajte územím a zbierajte artefakty
 • Support zahŕňa vytvorenie položiek z koša

  0

 • Boj - zabiť všetko, čo blokuje cestu.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more