Záložky

Meče a lektvary 2

Alternatívne názvy: Meče a lektvary 2

Herný Swords a elixírov 2 [_2_ ] je rozšírením svojho oceneného predchodcu. Tento projekt sa môže pochváliť aj krásnou grafiku a skvelú hrateľnosť. Táto hra - to je treba prejsť chladné zimné večer. Len to, čo ste hľadali, nie je to? Nemáte čas sa nudiť, pretože teraz si musí neustále sledovať situáciu v jeho obchode.

Áno, presne tak, Swords a elixírov 2 [_1_ ] prihlásený vám pomôže stať sa majiteľom malého obchodu. Vašou hlavnou úlohou, ktorý budete musieť neustále snažiť vykonať v priebehu hry - doplniť svoj sortiment o nové výrobky, predať viac produktov zákazníkom, aby mohli pristupovať k novej tajnej recepty. No, samozrejme, budete musieť urobiť svoje si kúpite výhody. Vybavte a zlepšiť svoj obchod, poslať cestujúci vykonávať nové úlohy a úlohy, ktoré môžu zvýšiť ich úroveň, čo vám umožní zvýšiť náklady na predaný tovar v obchode.

Táto hra - typický on-line projekt, tak na ktoré sa už stalo tradíciou v Swords a elixírov [ _2_] 2 zaregistrovaných bude nutné spustiť hru. Tie by nemali zmiasť skutočnosť, že sa v riadení stretnutia neexistuje slovo v ruštine. Nakoniec, návrh projektu je tak jednoduché a cenovo dostupné, že nebude ťažké vyrovnať sa s jej základnými funkciami a vysporiadať sa s tým, ako správne vyplniť registračný formulár.

1 . Do registračného procesu by mohla začať, budete musieť vyplniť formulár v ľavej časti hlavnej obrazovky projektu.

2 . Vyplňte všetky polia v poradí, lepenie tipov a rád systému. Je-li všetko vyplnené, kliknite na odkaz " Prihlásiť na hrať teraz ", potom môžete začať v Swords a elixírov 2 hrať .

Návrhy všetkých kupujúcich, ktorí navštívia váš obchod, rozdeliť do niekoľkých tried podľa ich potrieb. Pripravte sa, že tam bude veľa zákazníkov, a všetky ich požiadavky musia byť splnené. Rovnako ako všetky predajní zákazníkov, budú vás požiadať, aby ste vyjednávať a znížiť cenu - to je naozaj, kde si budete môcť precvičiť svoje interpersonálne zručnosti.

Hrať hru Swords a elixírov 2 Je tiež zaujímavé, pretože teraz budete môcť najať zamestnanca. To vám pomôže lepšie slúžiť zákazníkom a prispievajú k rozvoju mesta. No, samozrejme, môžete cítiť skutočný šéf. Znie to lákavo!

Môžete spustiť nasledujúce sprievodca:

1. Čarodějka, ktoré sú známe temné umenie.

2. Kovář.

3. Bowyer.

4. Klenotníctvo.

Rovnako ako v živote, v hre je potrebné dodržiavať niekoľko základných pravidiel. Napríklad, v prípade, že kupujúci požaduje nemožné, je lepšie mu odpovedať zlyhanie. Tam nikdy zostať a rozvíjať.

Táto hra vám pomôže rozvíjať vedúci majú schopnosti, a čo je najdôležitejšie urobiť Swords a elixírov 2 zadarmo !

 

Meče a lektvary 2 on-line registrácia