Záložky

Legendy mečového pobrežia

Alternatívne názvy: Páskové legendy meča

Legiony mečového pobrežia: vo svete fantázie.

Kto opustí hernú fantasy hru, jasnú a dynamickú? Fanúšikovia smeru už čakali na objavenie niečoho čerstvého a hra Sword Coast Legends sa v púšti stala ústnou vodou.

, ako v roku 19. 10. 2015 toy studio n-Space bol vydaný pre Windows, Linux a Macintosh a v roku 2016 Vydavateľ Digital Extremes sľubuje vydanie pre PlayStation 4 a One Xbox, fanúšikovia už môžu stiahnuť Sword Coast Legends, aby začali svoju cestu.

Hra má veľa spoločného s hrajúcimi produktmi rovnakého smeru, ale zostáva originálna a má špeciálne rozdiely:

  Jednoduchá kampaň
 • Fascinujúce príbeh
 • Taktické zápasy
 • Aktívna pauza
 • 6 znakových tried
 • 10 00095 pretekov na výber z
 • Dungeon Master Mode Režim, ktorý vám pomôže vytvoriť vlastné dobrodružstvo a potom ho ponúknuť svojim priateľom

Začiatok epického príbehu.

Vo svete mágie existujú jedinečné zákony a človek im nerozumie, nedokáže ich vysvetliť, ale môže byť prijatý. Ako dlho chodí chodník a prečo nikto nemá najkratšiu cestu do Faerunu, nikto ti nepovedie, ale len pokrčte ramenami, hovoria, to znamená, že to je potrebné.

Ale tu ste, keď ste sa rozhodli stiahnuť Sword Coast Legends, a je čas zoznámiť sa s miestnym obyvateľstvom, medzi ktorými je dosť kočovníkov, poľnohospodárov, krutých barbarov a malých kmeňov. Nad nimi sú náboženské kultúry a všetky druhy cechov, ktoré vedú bohatí vládni činitelia.

V meste sú 6 triedy a 5 pretekov, vždy pripravené na nové výkony. Vedúci postava patrí do žoldnierskeho cechu, ktorý bol založený tak dávno, že aj starší nepamätá ten čas. Čas sa tiež stal príčinou zničenia a gilda už nevyzerá tak silne, ako to bolo za starých čias, hoci stále sprevádza obchodné karavany a chráni ho pred chamtivými banditmi.

Po ďalšom výlete má hrdina a jeho priatelia podivný sen, v ktorom démoni sľubujú zničenie. Akonáhle sa prebudili, sen sa zmenil na skutočnosť, ich karavan bol napadnutý nepriateľmi s dobrou výbavou a organizáciou. Sily boli nerovnaké a mnohé z vás zabili na mieste. Cech je tiež spálený na zem a snažíte sa pochopiť, čo sa deje.

Battles bude prirodzenou akciou, uvedením celej hry dole, a pretože sa im nedá vyhnúť, aby ste mohli lepšie koordinovať akcie svojho tímu, môžete kedykoľvek použiť funkciu dočasného zastavenia.

While Sword Coast Legends na PC, si môžete vybrať jedného hrdinu, ale on nebude ponechaný sám na dlhú dobu, aby sa pripojil súdruhov v zbrani. Musíte ich tiež vybaviť, zvýšiť úroveň talentu a vybrať si toho najcennejšieho v ďalšej kampani. Vaša spoločnosť je určená na to, aby prešla mnohými cestami, kompletnými misiami, zapojila sa do bojov, viedla dialógy, kompletné úlohy, vyhľadávala a skúmala hroby, katakomby, zrúcaniny, dungeony a labyrinty. Cestovanie cez Faerun a interakciu s pobrežnými obyvateľmi Luskánu, ktoré sú známe svojimi zločineckými mravmi a pašovaním, budú veľmi informatívne.

Vlastní hráči si vyberajú, ako najlepšie konať, akým spôsobom vstúpiť do uzamknutého mesta, spolupracovať s touto osobou alebo nie. Medzi úlohami je príliš veľa zaujímavých vecí na prebudenie spiacej krásy, na vyšetrovanie alebo unesenie pahýľa z dreveného paliva.

systémových minimálnych požiadaviek

  OS
 • : Windows 7/8 (8. 1) / 10 (iba 64 bitov)
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E6700 @ 2. 66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000 +
 • OP: 4 Gb
 • Zatvorený priestor: 11. 5 GB
 • Grafická karta: NVidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 4850 alebo vyššia (DirectX 11)
 • Zvuková karta: Kompatibilná s DirectX
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more