Záložky

Survarium

Alternatívne názvy: Survarium

Herné Survarium - bezplatná multiplayerová first-person strieľačka, ktorá prináša užívateľom do neznámej budúcnosti. Ocitáte sa v zmätené dobe zreje vo svete po katastrofe v oblasti životného prostredia. Dôvody pre jeho neznáma. Ale výsledky sú tam. Anomálie sa stať, že neviem, čo sa deje okolo zvierat zúfalo útočia priemyselných areálov a ďalších objektov správať sa ako šialení a hydiny rastlín bezprecedentné kľúčik cez hrúbku asfaltu a betónu. Mesto obklopené hustým prstencom nepreniknuteľné lesov, ktoré sú tiež snaží dostať na územie ľudských sídiel. Zatiaľ čo všetky procesy na neuveriteľnú rýchlosť. Vedci v panike, pretože nikto nevie, ako zastaviť takéto chaos. Človek sa stáva čoraz ťažšie prežiť v nasledujúcej anarchie. Čo si myslíte, že ľudia, ktorí upadli do panike, ak môžu prispôsobiť životu v novom prostredí - dozviete všetko, čo môžete, začína hrať Survarium.

Dvere sa otvárajú do fantastického vesmíru registráciu Survarium. Musíte vytvoriť účet, a potom aktivujte ju kliknutím na špeciálny odkaz, ktorý má príslušný list zaslaný správy. Vyplňte registračný formulár je potrebné nasledujúce polia: užívateľské meno, e-mailovú adresu (opakovať do ďalšieho riadku), heslo (s potvrdením), časové pásmo, dátum narodenia, meno krajiny. Povinné položky sú označené hviezdičkou. Ale nebuďte leniví a poskytovať úplné informácie. V potvrdení o registrácii musí byť zapísané v určitom poli kód z obrázku. A konečne povinné súhlasí s pravidlami fóra.

Povoliť Survarium hrať konfigurácii počítača musí spĺňať nasledovné parametre: operačný systém Windows XP/Vista/7/8, kompatibilná s DirectX zvuková karta, grafická karta Nvidia GeForce 8800 512 MB a vyššie verzie DirectX 10; procesor priemerný výkon, nie menej ako 2 GB RAM a pripojenie k internetu 64 KB \ s a viac. Potrebujete ovládať klávesnicu a myš.

Raz prevezená do sveta fantázie, bude môcť hrať Survarium zadarmo, ale uspieť, musíte mať určité množstvo vedomostí. Uvažujme rad konštrukčných prvkov Vostok hry. Budete mať na výber z režimov:

1 . PVP (team play)

2 . PVE (vôľa)

3 . Co-op (kooperatívna hra).

V podstate hra sa skladá z útokov. Budete plniť rôzne misie, čo si bude vyžadovať vhodné vybavenie. Postarajte sa o slušné brnenie, nechcete zničiť prácu. Každý deň sa bude musieť zničiť otravné mutantov, rovnako ako sa vysporiadať s konkurenciou, nemilosrdne zabíjať. Všetci obyvatelia vesmíru - alebo strádajúce tuláci boli v minulosti, obyčajní občania planéty, alebo zúfalej záškodníci, ktorí sa rozhodli, že oni mali čo stratiť, alebo zmätené zástupcovia kedysi mocnej armády zostal sám s spurnú povahu. A oni všetci hľadajú útočisko v novom bezohľadný svet. Hráči si svoj vlastný druh, a sú zoskupené spoločne hľadať útočisko pre seba. Vytvorené celý tábor. Aby sa cítili vo svojom tábore, budete potrebovať rôzne zdroje. Bude produkovať nielen artefakty, ale aj potraviny, vodu, lieky, rovnako ako osadenie benzín. Úspešne dokončil úlohu zvyšuje dôveryhodnosť. Navyše, takže budete zarábať peniaze.

Aby bolo možné prežiť v Survarium on-line , budete potrebovať vhodnú bojový výcvik, správne zvolené stratégie, schopnosť aplikovať včas, správne a čo je najdôležitejšie, dostupné lieky. Zvýšte svoje šance na zručnosti a tajné akcie. Tam je postroj, ktorý je schopný urobiť neviditeľným nepriateľom. Ale najprv je potrebné sa naučiť používať.

Herný Survarium ponúka užívateľovi vyskúšať na roliach, ako Scout, Archer, Hunter artefakty, Stalker, The Punisher, Bruiser. Vyberte si, čo najviac chceli stretnúť a ísť na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Počas hry neúnavne Suck hrdinu, zvýšiť jeho výkon. Hlavné parametre sú: zdravie, hmotnosť, energiu, maskovanie, ochrana, izolácia, kyslík.

Ste schopní sa prispôsobiť extrémnym podmienkam a stať sa hrdinom modernej doby? Záleží na vašej vytrvalosti a sily charakteru! Skúste to! A môžete vždy vedie Lady Luck!

 

Survarium on-line registrácia