Záložky

Supremacy 1914

Alternatívne názvy: Supremacy 1914

Herný Supremacy 1914 je browser hra, kde hráči stávajú hlavy mocných národov v Európe nebezpečné prelome storočia. Ich úlohou je, aby sa stal nesporným lídrom v oblasti high-grade suverénny kontinentu cez diplomaciu alebo jednoducho hrubou silou svojej slávnej armády Supremacy 1914 on-line. Vytvorenie silnej spojenectvo, budovať svoju ekonomiku a pripraviť krajinu na vojnu. Viesť svojich mužov do bitky a stať sa vládcom Európy Supremacy 1914 on-line .

Pred prehrávaním Supremacy 1914, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, grafická karta - 128MB Supremacy 1.914 registrácia neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte možnosť "hrať zadarmo";

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

.

5 Napíšte dátum narodenia;

6 . vyberte možnosť "Registrovať".

Budete hrať hru Supremacy v roku 1914 a rozvíjať taktiky a stratégie pre presun vojska. Hráči musia byť veľmi opatrní, pretože vojna nemusí byť vždy deklarovaný, náhle útoky sú veľmi časté.

Dĺžka jedného kola Supremacy 1914 on-line sa líši štyri-osmtýdny. Hráte na mape, kde jednotky pohybovať plynule, rovnako ako vo väčšine hier pre prehliadač. Hra Supremacy 1914 vám 30 krajín a inteligentný počítačom riadené protivníkmi, rozsiahla modernizácia provincie, obchodných zdrojov a diplomacie! Jednotky v Supremacy 1914 on-line pohybovať v reálnom čase na historickej mape.

Herný Supremacy 1914 on-line žiadny zvuk, ale snáď s ďalšími stiahnutie hráči mohli stiahnuť niektoré hudobné súbory . To pomôže zvýšiť záujem o hru, keď ste v Supremacy 1914 hry.

Všeobecne platí, že Supremacy 1914 rad má tri rôzne kategórie zdrojov, ktoré sú nevyhnutné pre prežitie európskych občanov: potraviny, stavebné materiály a energie. Našťastie, všetky tieto zdroje sú k dispozícii na európskej pôde. Na začiatku svojho pôsobenia vo funkcii guvernéra štátu, bude svoj majetok sa skladá z 12 provincií. Každá provincia Supremacy 1914 on-line má zameranie na jedinom zdroji, ktorý je produkovaný vo veľkých množstvách, ktoré majú byť zdieľané v celej krajine.

Herný Supremacy 1914 má tiež továrne. Ak provincie bol aktualizovaný s továrenskými robotníkmi, je schopný produkovať pokročilú technológiu zbraní v závislosti na upgrade zariadenia. Tie umožňujú použitie viac pokročilých stratégií a sú nevyhnutné pre ďalší priebeh hry. Výroba v hre Supremacy 1914 závisí na továrni, čas potrebný pre rastliny na dosiahnutie určitej úrovne.

Rozhranie Supremacy 1914 on-line nie je dokonalá, ale niektoré nedostatky môžu byť odstránené stačí mať trochu trpezlivosti a túžba hrať 1914 hry Supremacy .

Všetky priebeh vašej hry Supremacy 1914 on-line odhadované ratingové body, ktoré prispievajú k vášmu hrdinovi. Existuje celá rada radov si zarobiť na ceste, a tieto stupne sú používané pre vás odlíšiť od ostatných hráčov, je symbolom svoje zručnosti a skúsenosti v hre Supremacy 1914 [ _3_] on-line .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more