Záložky

Utrpenie

Alternatívne názvy: Utrpenie

Game utrpenie veľa hluku bola vykonaná dlho pred jeho oficiálnym narodenia. Navyše, vývojári dokonca nechali vybudovať vlastné potomstvo do hodnosti najviac neobvyklých hier budúcnosti. Bohužiaľ, nemôže byť dosiahnuté vysoké sada popruhy. Hra sa ukázalo, samozrejme, nie nový "Trendsetter" v hernom umení, ale kvalita a zaujímavé - fakt.

Ahead v utrpení čaká dvadsať dlhých úrovní. Zvlášť pozorní hráči po niekoľkých hodinách hrania zistíte, že útoky príšery (dobre, samozrejme, v hre zvanej utrpenie bude spĺňať príšery, ktorí by mohli pochybovať), možno vidieť určitý vzor. Čo je? Nech je to naše malé tajomstvo, a nemáme zaspoylerim grafy, a budete mať možnosť vyskúšať sami na starostlivosť. Monsters - stelesnenie všetkého najhoršie a je to strašidelný potvrdzujú akýkoľvek držiak pre prezentáciu utrpenie video trailer. V skutočnosti, tam je niečo vidieť. Múdra umelá inteligencia realizovaný v rámci projektu, aby hra veľmi dynamická a atypické. Hráči budú poraskinut mozog pri vykonávaní rôznych úloh a misií.

In The Suffering budete musieť hrať pomocou pomerne jednoduchých zbraní arzenál. Avšak, bude príslušný stratégia dokonale vyrovnať sa s nepriateľom, aj s tými zbraňami, ktoré bolo navrhnuté vývojári. Zdvíhanie závoj tajomstva, vám povie, že tvorcovia projektu vyvinutý pre hráčov niekoľko hlavných koncovky. Všetko bude závisieť na tom, ako sa správať v protagonistami Tork. Obeť a nemilosrdný sprisahania maniak čaká úplne iný koniec. A tí istí hráči, ktorí v priebehu hry prednosť, aby sa tvar monštrum bude svedkom veľmi neobvyklé finále.

Do hry začala a vy budete musieť dopredu utrpenie sťahovania. Iste, že ste hráč s veľkou skúsenosťou a vy budete musieť uznať, že niekoľko vhodných torrent trackery, ktoré obsahuje tie najlepšie hry z našej doby. Chystáte sa do hry, budete svedkami úžasnej grafiku a skvelý zvuk. A potom v priebehu hry stretávajú s zaujímavé efekty. Animácie monštrá uvedené v utrpení PC a nič nepovedal - to bol úspech.

Samostatne, pár slov, povedal by som, že o konaní. Vývojári urobili všetko možné, aby hráči cítili dobre, takže každý hráč si môže vybrať štýl hry samotnej predstáv. Možno skladovať ich v ktorejkoľvek fáze hry, problém je väčšina členov hororového žánru trápia mnoho hráčom, ale v utrpení, to bol vyriešený raz a navždy.

Pre každú prejsť misiu môžete získať extra bonus. A vidieť, čo sa deje okolo vo veľkom detaile pomôcť ruky kameru. Celkovo projekt sa ukázal byť veľmi dobrý, odporúčam ju pre vás a vašich priateľov - spoločne hrať oveľa väčšia zábava.

 

Utrpenie