Záložky

Náhly útok

Alternatívne názvy: Náhly útok

Hra Sudden Attack - je multiplayerová strieľačka 1st person. Sudden Attack je hra zadarmo masívne on-line hry, ale tiež budete mať možnosť kúpiť bonusy za skutočné peniaze.

V Sudden registrácii útok je uvedený v cudzom jazyku, ako je angličtina. Zaregistrujte sa na stránkach si môžete zahrať takto:

1. Nájdite na oficiálnych stránkach hry.

2. Na hlavnej stránke webu sa nachádza vo veľkom kruhu nápis " Play » . Kliknite na neho.

Uvidíte okno, v ktorom je napísané, že nemáte konto - jeho stránky na webe a vy potrebujete zaregistrovať. Vyplňte polia, ktoré budú ponúkané.

3. Zadajte svoje poštové schránky.

4. Opakujte raz vašej e-mailovej schránky.

. 5. Potom vyberte pomocou zaškrtávacích políčok, že súhlasíte so všetkými dohodami užívateľov a pravidlami tohto webu.

6. Potom stlačte tlačidlo « Vytvorte si účet » .

Od tohto okamihu môže užívateľ zvážiť sami
Sudden Attack online.

Hra Sudden útok vyžaduje, aby bol váš počítač nasledovné kapacity:

Procesor: Pentium 4, 2. 0 Hz.

RAM ( Pamäte ) : 512 MB.

VRAM (Video RAM): 64 MB

Play náhly záchvat, čo môžete v 10 herných módov:

1. Deathmatch. V tomto režime, víťazom je tím, ktorý prvý strelí počet bodov treba zabiť. Ak sa počas tejto doby, žiadny z tímov nie je získanie požadované množstvo bodov, potom vyhrá ten, v ktorom v súčasnej dobe najviac bodov.

2. Destruction. Jeden tím vydal bomby, ktoré musia byť umiestnené na správnom mieste a výbušnosti. Druhý tím musí prestať robiť to. V tomto režime sú dve miesta, kde môžete nastaviť bombu.

3. Control. Dva tímy musia zachytiť a kontrolovať ju, aby čas, ktorý je uvedený na časovač. Víťazom sa stáva tím, ktorý má najdlhšiu riadené zariadenie, alebo zabiť nepriateľa tím.

4. Zachytiť-Move. Jeden tím musí vziať svoje veci a presunúť ich do inej oblasti. Úlohou druhého tímu, aby ich zastavil. Úlohou misie za to, že úspešný, ak si obe položky boli presunuté do inej zóny, alebo jeden bol zničený, a ďalšie presťahoval.

. 5. Špeciálne udalosti. V tomto režime, hráči môžu používať len určitý typ zbrane. Víťazom sa stáva tím, ktorý strelí najviac bodov pre zabíjanie.

6. Sabotáž. Dva tímy majú zničiť nepriateľskú základňu a zachytiť neutrálne bombu.

7. Lam. Jeden tím musí brániť proti ďalším použitím čepeľou zbrane. Tím, ktorý útočí na zbraň - granát.

8. Head Hunting. Tento režim je podobný ako prvý, ale v tomto prípade budete musieť strieľať na nepriateľa do hlavy, inak guľa nebude čítať von.

9. Big hlavy. Tento režim je podobné ako prvé, len keď zabije nepriateľa jeho hlava je väčšia a ten, kto strieľal menej.

10. Upírov. V tomto prípade sa všetci hráči vybrali jeden, a to bude upír. Jeho úlohou je zničiť ostatných hráčov, lovci za ním. Úlohou je podobný lovci, treba zničiť upíra.

V náhly záchvat budete hrať do srdca, ako je stanovené režimy sú pre každý vkus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more