Záložky

Stronghold Kingdoms

Alternatívne názvy: Stronghold Kingdoms

A Stronghold Kingdoms gras - Game Company Firefly Studios - Developerské slávnej line hry Stronghold . Potom, čo strávil obrovské množstvo práce, vývojári vytvorili naozaj stojí za hru, ktorá sa bude vyhodnocovať, pretože milovníkov predchádzajúcich verzií, a len milovníkov dobrých hier pre viacerých hráčov.

A grata v on-line hre Stronghold Kingdoms keď je váš počítač spĺňa požiadavky. A gras Stronghold Kingdoms prihlásený má také požiadavky

- Operačný systém: XP / Vista / Seven ,

; 1 GHz alebo vyššou: -

Procesor

- Pamäť: 512 MB pre XP, aspoň 1 GB pre Vista / Seven ,

- Video kompatibilný s DirectX 9,

- 150 MB voľného miesta na pevnom disku;

- Pripojenie k Internetu.

Ďalším nevyhnutným krokom je registrácia v hre Stronghold Kingdoms, , ktorá je vyrobená ako jednoduchý a zrozumiteľný, takže trvá len niekoľko minút. P egistratsiya Stronghold Kingdoms vyplýva nasledovné vstupné dáta v osobitnej forme na webových stránkach hry:

- E-mailová adresa;

- Heslo.

Stronghold Kingdoms Online registrácia skončí sťahovanie a inštalácia herné klient. Po inštalácii, môžete prejsť priamo do hry.

Stronghold Kingdoms online hra , že sa veľa od svojich predchodcov, ale tam sú podstatne zmenené časti. Po prvé, tieto zmeny ovplyvnili obchod guľa hry, ktorá je teraz oveľa realistickejšie. Tak, v rôznych transakcií, výsledok nie je vidieť hneď, ale po určitej dobe, pretože jeho vykonávanie. Obchod a zdieľať zdroje môžu teraz len s veľkými písmenami. Zostáva ekonomický model -, ktoré produkujú ustanovenia potrebné na pestovanie záhrad, budovať farmy a iné zariadenia, ktoré uchuvstvuyut vo výrobnom kuchára. Potom, čo produkoval všetky ustanovenia uložené v stodole, a drevo, kameň a iné zdroje ležať v skladoch.

V Stronghold Kingdoms hrať môže byť pri pohľade tri karty: globálne, mapa obce a hradu mapy.

A grata v hre Stronghold Kingdoms prihlásený s globálnej mapy je nutné v prípade, že je potrebné prijať všetky pátrania, alebo sledovať dva blízkej osady, dediny, nepriateľské alebo spojenecké jednotky.

Na mape dediny môžete vidieť všetky svoje budovy, sledovať proces života v obci.

Mapa Hrad umožňuje pozrieť sa na posilnenie rolu, ale nestanovuje účasť hráč, čo sa deje. Napríklad, budete vyzerať ako zámok sa snaží zachytiť nepriateľské vojakov, a ak je to potrebné, zmeniť taktiku a správanie obranca.

Sú všetky budovy postavené rôzne množstvo času - minúty až hodiny. Poznámka Okno pomoc výskum môže zvýšiť rýchlosť výstavby, ale to vyžaduje skúsenosti, ktoré hráč dostane na vyššej úrovni, alebo investovať reálne peniaze do hry.

Hra má šesť typov jednotiek: kapitálových n s , roľníci, kopiníci, strelci, šermiari a katapulty. Pre bližšie spolupráca sa môže pripojiť akúkoľvek frakciu. Maximálny počet hráčov je obmedzený na 40 v cechu, a komunikácia prebieha buď cez špeciálny fóre alebo pomocou zabudovaného v chate.

A grata v Stronghold Kingdoms bude obzvlášť zaujímavé pre fanúšikov predošlých dielov legendárnej hry, ale nielen oni, kto bude hra zaujímavejšia. Milovníci dobrých hier ocenia novú hru, pretože sme dostali veľa vylepšení a upgrady, hra dosiahla nové úrovne. Dobre navrhnutá grafika v hre vám umožní vychutnať si stredovekých bojov s nápadnými detailmi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more