Záložky

Ulice gangster

Alternatívne názvy: Ulice gangster

Herný Ulica Mobster - je to vaša šanca stať sa najväčšou a najznámejšou gangster podsvetia mesta, ktoré nikto nikdy nevidel! Ale najprv je potrebné začať s menej závažných trestných činov a pomaly, aby ich cestu na vrchol ...

Môžete začať svoju cestu v hre Ulica Mobster on-line začnete ako mladý ex-väzňa, ktorý má len bol prepustený z väzenia. Máte 1,000 dolár, že sa vám podarilo udržať vo väzení. Čas strávený vo väzení bol najhorší vo svojom živote: malá kamera, polícia, ktorí sú neustále sledujú. Váš hlavný cieľ Ulica Mobster on-line je to, že ste sa znovu chytil polícii a pre vás, aby sa stala najbohatší a najvplyvnejší hry zločinec Ulica Mobster on-line ! Po prvé, budete hrať hru Ulica Mobster bez spojencov a priateľov, ktoré šialene zložitá hra. Takže budete musieť použiť svoje peniaze múdro, potom sa konečne dostanete rešpekt si zaslúži.

Pred prehrávaním Ulica Mobster , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2GHz; RAM-1GB. Grafická karta - 128 MB. Pripojte sa do hry Ulica Mobster nebude trvať veľa času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " Play teraz »; [ _9_]

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte bezpečné heslo,

4. Zadajte platný e-mail;

.

5 B vyberte položku " Zaregistrovať ma a Ulica Mobster Registrácia je u konca.

Herný Ulica Mobster mafia je stratégia na báze prehliadača MMO hra. Vďaka svojej unikátnej "gangsta" grafickým štýlom v kombinácii s originálnym grafickým obrazom, budete Ulica Mobster hrať a ponorte sa do jedinečnej atmosféry podsvetia. V rozmedzí od zlej osamelý strelec na ulici, hráč môže rásť a rozvíjať vlastné podzemné siete.

Musíte rozvíjať svoje vlastné ekonomiky v Ulica Mobster on-line , aby sa stal milionárom. Máte-li milióny, môžete stavať továrne, a tak si môžete vyrobiť všetko, čo potrebujete - autá, zbrane alebo plemeno psa. Môžete byť majiteľom baru alebo dokonca pasák hra Ulica Mobster . A ak chcete, môžete len špekulovať o trhových a regulačných cenách na - kupovať lacné a predávajú drahá.

Keď sa dostanete dostatok skúseností v hre Ulica Mobster , budete môcť poraziť svojich nepriateľov. Ale pozor - polícia sú všade a môžete skončiť vo väzení. Vitajte vo svete Ulica Mobster on-line , kde môžete mať, čo chcete - môžete zachytiť banditov, ak ste policajt môžete ísť do sveta zločinu, alebo byť bohatý obchodník, a dokonca vytvoriť svoje vlastné s reálnymi kasínové hry. Môžete stráviť svoj čas na ulici Ulica Mobster on-line alebo si vychutnať drink v baroch patriacich k iným hráčom.

Zvláštnosti hry Ulica Mobster on-line zahŕňa 38 rôznych modelov pištolí, 23 bojových plemien psov, 26 špeciálnych položiek, 12 questy, možnosť hrať kdekoľvek, kedykoľvek, priamo cez prehliadač bez zaťaženia obrovské množstvo vysoko kvalitné grafikou a individuálne alebo tímovú hru Ulica Mobster [ _3_] on-line .

Ak si dosť dobre v hre Ulica Mobster , máte šancu vyhrať virtuálne peniaze každý deň! Každé ráno dostanete nárast z predchádzajúceho dňa, rast každého hráča je určená automaticky, a ak ste v top 1000 vo vašom svete, dostanete virtuálne peniaze na váš účet street Mobster on-line , ktoré by mohli byť skutočné peniaze. Každé 3 mesiace najlepších hráčov z každej krajiny, v konečnom svetové udalosti majú šancu stať sa najlepšie a vyhrať peniaze.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more