Záložky

Street Legal Racing Redline

Alternatívne názvy: Street Legal Racing Redline

Street Legal Racing Redline - počítačová hra. Hra Street Legal Racing: Redline autosimulator zastúpené v žánri. Jedná sa o pokračovanie, druhá časť, hernej série Street Legal, prepustený v roku 2003. Toto vydanie hry, rovnako ako prvá verzia, potešil fanúšikov po celom svete. Koniec koncov, len sem môžete predstaviť, že skutočný mechanik. A vaše auto úplne závisí na vašej znalosti ich štruktúry, ako domáce, tak i zahraničné.

Pre lepšie vedomosti o herné poradiť dokončíte čítanie tohto preskúmania, a uvidíte Prehľad Videá hry sú prezentované na internete. Potom, môžete už stiahnuť Street Legal Racing: Redline. Ak to chcete vykonať, hlavná vec, ktorú by ste mali stiahnuť potrebný softvér.

V hre dostanete ako bežný občan. Môžete si kúpiť auto od predajcu podľa Vášho výberu. Toto je váš prvý peňažný investície štartovacím peňazí, sú uvedené automaticky. A potom začne hlavná časť hry. Kúpiť položky motora alebo podvozku a im zmeniť seba samého. Výber časti záleží len na vás. Potom tyuninguete. Hlavným cieľom - aby sa rýchle a zdanlivo neprekonateľnú elegantné auto. Všetky náhrady sú vyrobené iba z peňazí, ktoré bude vyhrávať preteky. Koniec koncov, sú to len tak, a tiež zvýšiť úroveň.

Herný SLRR reprezentovaný ako drahé ako tréning a pretekanie. Školenia vzdialenosť, ktorú musíte vyskúšať auto, a potom môžete ísť na preteky. Preteky sa konajú v noci, čo by ulice boli prázdne. K dispozícii sú tiež popoludní, ale v týchto prípadoch sa proces tvrdšie na kompletnú uliciach. Tiež nie je ďaleko od polície nie je deetsya. Ak sa s nimi stretnúť, nebudete utekať, neposkytuje hrateľnosť. Budú jemne vás na niektorý. Závod vzdialenosť zakaždým nové. A nie je to tak jednoduché. Zakaždým, keď sa pozriete na nové miesto.

V hre Street Legal Racing: Redline auto značky skutočné auto centier. Sú plne v súlade s týmito strojmi. Možno, že zakladáte iné vozidlá nahradiť tie existujúce.

Hra Street Lega Resing Redline predstavuje tri ulice pretekárske klub, tzv úrovne

• Green;

• Modrý;

• Red.

Zelená - počiatočná fáza, váš prvý garáž. Na prvý pohľad to je váš klub, kým sa nedostanete na prvé miesto v tomto klube.

Blue - už senior klub, ktoré spadajú vyhrať závod s najslabším jazdcom tohto klubu.

Red - senior klub. Tu je príležitosť, aby sa uchádzali svoje autá. Je dôležité, vzhľad Vášho vozidla. Je to ako odovzdávanie lístok.

Ste víťaz, ak ste prešli všetkých troch fázach. A nakoniec sa stal majstrom v konečnom znení, červená, klubu.

Samozrejme, že táto hra bude ľahké pre tých, ktorí poznajú realitu stavebných strojov ako chytiť čo alebo ukazovatele. Takže hráči vyhrať neopatrný.

Hra Street Legal 2 je vyrobený z vysoko kvalitnej grafiku so skvelou hudbou.

Tak si ponáhľaj a stať sa najlepším tu, a tak viem, automobilový svet. Rýchlo hra Street Lega Resing Redline k stiahnutiu. Úspešné budete hrať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more