Záložky

Street Legal

Alternatívne názvy: Street Legal

Street Legal - počítačová hra v žánri auta simulátore. Developerská spoločnosť, Invictus Games, hľadel všetko svoje úsilie na vytvorenie nielen pretekárske auto, a uskutočnenie požadovaného stroja ako svoje vlastné. To je hlavným rysom tejto hry. Hra Street Legal verzia prvá hra série Street Legal, povolený pre fanúšikov v roku 2002.

Ako v každej počítačovej hre najprv treba stiahnuť. Stiahnuť Street Legal môžete navštíviť stránky a má špeciálny program na vašom počítači. Až teraz začína tvrdiť, že ste prečítali preskúmania hry Street Legal Street Legal a prezerať videá a screenshoty. Aký by mal byť väčšie znalosti o príbehu a rysov hry.

Len v tejto hre môžete cítiť skutočnú mechanik. Jasné, že došlo výhodu hráč sa znalostí pri budovaní auto. Ale to nie je problém, pretože je to tu, že sa naučíte nielen veľa zaujímavého, ale snáď celý vnútorný svet strojov. Mimochodom, a to len pre vnútorné, ale aj vonkajšie svet strojov.

Vaša postava tu začína svoju existenciu s radového občana, a to ani s autom. Vzhľadom k tomu, že je ďalej ísť k predajcovi a dostane auto. Začnete hru s prítomnosťou vás asi 20-tisíc dolárov.

Hlavným cieľom hry ako začarovaný kruh. Môžete realizovať svoje auto - zmena vnútornej časti, rovnako ako externé (tyuninguete). Čo presne si vymeniť len sa rozhodnúť. Potom sa zúčastniť v závode za peniaze a získať prize money v súlade. A potom sa kruh uzatvára, ako zarobené peniaze miniete na aute.

Je jasné, že hra vám začať s počiatočnou úrovňou. To znamená, že všetky vaše snahy sú zamerané na dosiahnutie najvyššej úrovne v budúcnosti konci hry v názve vodcu.

V hre Street Legal vozidlá sú v súlade s modelmi skutočných automobilových centier. To robí hru oveľa zaujímavejšie, pretože budete vedieť, značiek automobilov.

Práca s ready-made stroj je v dvoch fázach:

• plochá dráha;

• mestských komunikácií.

Speedway - to je prvé miesto, kde sa bude snažiť vaše auto. Rovný úsek cesty, na ktoré ste neublížil.

Mestské cesty - cestné úseky, ktoré sú rasa. Sú to väčšinou v noci, kedy sú cesty prázdne. Ale počas dňa, ako je to možné, ale zložité prítomnosťou množstvom mestských strojov. Tiež deň a noc, môžete zastaviť polícia. A buď pokutu za porušenie rýchlosti buď nerozpustné úpravu vozidla.

, Ale nesnažia sa získať strmé modely. Možná prítomnosť jednoduchého modelu, ale ktorý je upravený, aby vyhrali.

Grafika v hre Street Legal má normálnu kvalitu hry. Hudobný sprievod je prezentovaný vo forme úspešnej udržiavať náladu hry.

Hra Street Lega čaká na nové stroje znalca. Poponáhľajte Street Lega hry na stiahnutie, tak rýchlo. A nezabudnite zavolať priateľom, aby sa hra viac vzrušujúce. Mať dobrú náladu a hrateľnosť!

 

Street Legal