Záložky

StreetCrime

Alternatívne názvy: StreetCrime

Nemožno zaspať na vavrínoch a ruskými vývojári z on-line hier. Nie je to tak dávno, hra bola predstavená StreetCrime. Tento projekt môže byť známe na vás v jeho predchádzajúcej verzie. Teraz je jemnejšia, aktualizované a vylepšované. Hra je dej vzdialene pripomínajúci všetkých predchádzajúcich verzií. Akcie v hre prebieha po hroznej krízy, ktorá zasiahla všetky hlavné Mafia rodiny. To vyvolalo počiatok divokého boja pre kontrolu a moc nad obnovenie malého množstva zostávajúcich zdrojov.

V StreetCrime on-line naživo opisuje udalosti následná vojna vyskytujúce sa medzi mafiánske klany, ktoré nezanecháva jedinú živú stopu - len chaos a devastácii. Mesto ulice do nebezpečných pascí, z agresívneho zmene režimu, ale ktorá by podľa nových manažérov, nemôže nikoho nepoznám. Čo môžete robiť v celej tejto situácii? Budete mať možnosť získať moc a dať celému svetu mier!

Mnoho hráčov si všimli podobnosť grafického dizajnu tejto hry sa slávnej GTA. Dosť lichotivé porovnanie, je to tak?

Jedná sa o tradičné on-line hra, ale preto, že ty a ty už si myslím, že v procese registrácie StreetCrime bude potrebné. Projekt bol upravený pre anglicky hovoriace používateľského rozhrania, pretože každý hráč nemôže zaoberať iba so zásadou vyplňovanie formulárov, ale tiež ľahko pochopiť základné princípy hry.

Kliknutím na tlačidlo "Hrať teraz. Zadarmo Sign Up ", môžete začať proces registrácie.

Pozorne si prečítajte celú systém nápoved a vyplňte pole formulára v poriadku, potom sa môžete začať hrať StreetCrime.

Tiež, každý môže začať hru, ktorý sa používa na autorizáciu svoje dáta v sociálnych sieťach Facebook alebo Twitter.

Po vstupe do projektu, máte na účte objavia päť tisíc dolárov, ktoré v najlepšom scenári, máte dosť na pár dní. Takže predtým, než ste sa stal najprv úloha - nájsť najvhodnejší spôsob, ako zarobiť peniaze. Vzhľadom k tomu, modernému svetu, v ktorom viac je tu rozobraná mafie príliš ťažké, potom sa budete musieť zodpovedajúcim spôsobom zarobiť. Čo môžete robiť? Rob, kradnúť autá, zaoberajúcich pri zadávaní verejných zákaziek, predajom drog, alebo dokonca zabiť. Hrať hru StreetCrime dynamicky. To je hra plná nebezpečenstva a dobrodružstiev. Všetky tieto napätá situácia vám pomôže zabudnúť na skutočné problémy hrať, môžete naozaj utiecť a nechať odpočinúť.

, Aby vám peniaze môžete investovať do nákupu nehnuteľností, automobilov, zábavu, bezpečnosť a iné excesy. Bohatší sa stanete, tým väčšia šanca, budete mať miesto Kmotr. Ale buďte opatrní, pretože aj kmotor môže dobre byť za mreže. Starajte sa o Vašu ochranu a premýšľať o otvorenie svojej vlastnej advokátsku kanceláriu. A najzaujímavejšie vec hrať StreetCrime zadarmo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more