Záložky

Strategoria

Alternatívne názvy: Strategoriya

Strategoria hra je považovaná za jednu z najlepších stratégií, ktorá sa začala on-line v roku 2013. Hra tvorcovia sľúbili priniesť žáner na úplne novú úroveň vývoja. Tak, v novej hre, ktorá je implementovaná prvky, ktoré sú jedinečné pre strategické žánru hier, ktoré s výhodou v kombinácii s náznakmi ekonomických simulácií. Vzhľadom k niektorej štrukturálne črty hry môže byť skutočne považovaný za jedinečný zástupcu svojho druhu. Nikdy si musel čeliť nič podobné. Otvorenie dverí stredoveku pre hráčov z celého sveta nedávno, Strategoria on-line už bolo povedané, vyhral prvé miesto medzi všetkými ostatnými hrami prehliadača.

Táto hra má toľko výhod, že môžete hovoriť o nich dlhé a únavné. Oveľa jednoduchšie na seba registra v hre a skúsenosti pre seba, čo je v stávke. Hra sa odohráva v stredoveku. Hráč sa nielen snaží udržať neporušenú svoj majetok, ale tiež pravidelne vykonávať ničivé nájazdy na pozemkoch susedov. Budete musieť naučiť sa udržať rovnováhu medzi ekonomickou a vojenskou strane hry, v skutočnosti priznala brmbolce by mohlo viesť k pádu systému.

Ako bolo uvedené vyššie, prvé zoznámenie s hrou Strategoria tiež ostáva záväzný registračný proces.

1. Na ľavej strane hlavnej stránky hry uvidíte formulár povoliť registrovaným užívateľom.

2. Systém umožňuje povolenie a realizáciu pomocou účtu na Facebooku.

3. Ak sa zaregistrujete prostredníctvom sociálnych sietí, ktoré nechcete, budete musieť vyplniť registračný formulár, ktorý umožňuje beta testovanie hry.

4. Kliknite na tlačidlo "Registrovať" nižšie uvedeného formulára pre prihlásenie.

. 5. Predtým, než otvoríte formulár, v ktorom je pole s názvom "E-mail", budete musieť uviesť (ako ste mohli byť schopní odhadnúť) adresu vášho e-mailovej schránky.

6. Systém veriť v čistote svojich úmyslov, ale môžete skúsiť hrať hru Strategoria, musíte súhlasiť s podmienkami tejto zmluvy. Čo možno vykonať zaškrtnutím príslušného riadku.

7. Kliknite na tlačidlo "Registrovať" a potom svoj e-mail dostane list s odkazom pre aktiváciu Vášho účtu.

8. Kliknite na odkaz a dokončite proces registrácie.

Invent prihlásenie a rýchlo skôr Strategoria hry. Pre túto hru, nebudete musieť stiahnuť ďalšie súbory, môžete ihneď po registrácii hrať vo svojom obľúbenom prehliadači. Dôležitým faktom je skutočnosť, že hra je úplne zadarmo Strategoriya. Nemusíte míňať peniaze na nákup vylepšenia a presadiť sa iba ich dôvtipu a taktické myslenie. Strategoriya čo najbližšie ku všetkým skutočnostiam sveta v tej dobe. To nie je hra, to je život môžete žiť zaujímavý a vzrušujúci. Poponáhľajte si sa pripojiť a pomôcť pri realizácii prevrate v hernom svete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more