Záložky

Podivná brigáda

Alternatívne názvy: Podivná brigáda

Strange Brigade hra pre hľadanie dobrodružstiev.

Studio Rebellion Developments je tvorcom a vydavateľom súčasne a predstaví svoj nový herný produkt. Jej tímová hra Strange Brigade je založená na dobrodružstvách s prvkami strelca. Je založený na fantastickom príbehu o poľovníkoch pokladov so všetkými okolnosťami. Akcia prebieha od tretej strany a tím môže súčasne tvoriť až 4 účastníkov. Zahrajte si hru Strange Brigade bude na týchto platformách:

  • PlayStation 4
  • PC
  • Xbox One

Zdvihnite staré prekliatie.

Hrdinovia udalostí sa posielajú na nevyvinuté územia britského impéria. Stane sa to v 30. rokoch minulého storočia a dokonca aj demo je v týchto rokoch vyzerá ako kino. Zdá sa, že skutočne sledujete dobrodružný film alebo novinku, kde sú zdokumentované dôležité udalosti expedície.

Sťahovať Strange Brigade môže byť od roku 2018, kedy sa plánuje jeho prepustenie. Spoločnosť navyše sľubuje každému, kto sa prihlási k svojim novinám, aby v deň prepustenia vyslali voľné herné kópie. Tí, ktorých divoká predstavivosť je odnášaná v dobe, keď dobrodruhovia s kohezívnym tímom šli hľadať staroveké artefakty, budú s novou hračkou nadšení. Existuje všetko, čo vzrušuje nepokojnú myseľ neúspešných cestujúcich:

  • Maľované obrázky divokej zveri
  • Očarujúce zrúcaniny plné klenotov
  • Staroveké Curses
  • Hesting Hieroglyphs
  • Understanding
  • Útoky vzkriesených múmií
  • Farebné bitky

To je skutočne zobrazené v sprisahania, a nebudete nečinným pozorovateľom zneužívania iných ľudí, ale vy sami budete môcť dosiahnuť jeden a všetky.

Keď archeológovia objavili polohu starobylej hrobky, kde je pochovaný tajomný artefakt, o ktorom sa už mnoho rokov hľadá. V hlbinách nepreniknuteľnej džungle sa zhromaždilo špeciálne oddelenie, zostavené zo zástupcov rôznych profesií, aby sa expedícia stala plodnejšou. Každý účastník má jedinečné vedomosti a zručnosti, vlastní určitý súbor nástrojov a zbraní. Samozrejme, že absolvovali špeciálne školenie a v prípade kritickej situácie budú môcť spolupracovať, ale každý podľa svojho talentu. Hoci v skupine sú štyria účastníci, môže byť menej, ak chcete. Ak sa však rozhodnete, že sa s touto úlohou dokážete vyrovnať, pôjdete na samotnú húštu, ale účinnosť a šance na prežitie výrazne klesnú.

Začať v Strange Brigade hrať, nájdete let na vzducholoď. Keď sa ocitnete v správnom bode, pristanete padákom. Od tohto momentu začína najzaujímavejšie. Musíte preskúmať všetky skryté kúty oblasti pri hľadaní tipov, ako nájsť hlavný tajomný artefakt.

Staroveký skryť to, nielen umiestnený v jednej zo vzdialených jaskýň, ale tiež obhajovaný tmavým kliatbou. Teraz ho strážia armáda mytologických tvorov vedených egyptskou čarodejnicou. Je potrebné prekročiť hranicu toho, čo je povolené, ako vojská mŕtvych vychádza z prachu a ruín. Ponecháva útulné krypty, aby zničili odporný, ktorý sa rozhodol napadnúť ich svätyňu.

B Strange Brigade sa stretnete s múmiami, egyptskými božstvami ako Anubis a ďalšími tvormi. Čakanie na vás oživil horor, v ktorom chcete prežiť. Keď bojujete s ostatnými vojakmi, nezabudnite, že misia sa považuje za splnenú len vtedy, keď sa dosiahne jej konečný cieľ. Nájdite starobylé pamiatky a choďte domov s nimi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more