Záložky

Elementárni lordi

Alternatívne názvy: Stormriders

Pánov prvkov obnovil legend

Hra Lord of Elements bola vytvorená pre tých, ktorí chcú kontrolovať celý herný proces sami, úplne ponorení do virtuálneho sveta. V tomto projekte bude hráč musieť zvládnuť bojový štýl kongfu so svojou postavou, stať sa statočným bojovníkom na strane dobra a bojovať so zlými armádami a monštrami.

Počet je založený na legende Wind and Cloud, hráč má vynikajúcu príležitosť stať sa súčasťou tejto starovekej legendy a cestovať späť do magického sveta naplneného s

vzrušujúcich dobrodružstiev. V iPlayeri sú Majstri prvkov bojového umenia mimo rozsahu ľudských schopností, môže charakter dosiahnuť takú dokonalosť, že prírodné sily začnú počúvať ho.

Projekt na hranie rolí pre viacerých hráčov je neuveriteľne farebný, dobre premyslený a navrhnutý tak, aby hráč získal veľa fantastického vesmíru.

Príležitosti hry Lord of the Elements

V projekte Registrácia Masters of the Elements sa vyžaduje, rovnako ako v iných hrách pre prehliadač, aby to bolo veľmi jednoduché, musíte zadať do podoby e-mailovej adresy a pridať heslo. Registrácia sa môže uskutočniť aj prostredníctvom účtu sociálnych sietí. Po tomto zložitom postupe, hráč otvorí svet bitky, úžasné úlohy a bojové výkony.

Na základe voľby používateľa tvorcovia projektu ponúkajú štyri znaky, z ktorých každý má svoju vlastnú históriu, má jedinečné schopnosti a zapadá do legendy:

  • Oblako - meno chladnokrvného bojovníka,
  • Wind - hrdina, dobre ovládajúce zbrane a majiteľ veľkého srdca,
  • Yasinka - lojálna a silná hrdinka legendy,
  • Sen je nádherný bojovník.

Po zvolení postav si hráč vyberie svoju úlohu v legende a zručnostiach a osude svojej hrdinskej cesty, v ktorej musí nájsť nové krajiny, oslobodiť mestá od darebákov a bojovať s krvilačnými príšerami.

Tvorcovia projektu sa do udalostí, ktoré sa konajú, maximálne zapojili do hry, hra je veľmi dynamická, v každej bitke prebieha pod kontrolou hráča, neexistujú nudné turn-based bojové stratégie, takže hráč by mal mať dobrú reakciu a rýchlo prijímať rozhodnutia. V projekte sú aj zóny, v ktorých sa hráči stretávajú v bojoch navzájom, napríklad v ceste, kde je potrebné zachytiť makakov. V súťaži so skutočnými protivníky, budete musieť ukázať všetky zručnosti a zručnosti zručnosti.

Aj najzkušenější hráči v projekte Lord of Elements budú ťažko hrať sami, takže vývojári zabezpečili funkciu tímového hráča. Používatelia sa môžu zjednotiť v cechoch, spoločne je omnoho ľahšie zvládnuť veľké množstvo útočiacich nepriateľov. Čím viac hráčov v družstve, tým silnejší je, a tím získava ďalšie skúsenosti. Priatelia v hre sú potrební nielen na výmenu darčekov a požiadať o pomoc, ale aj na zvýšenie zručností svojej postavy a jej rozvíjanie rýchlejšie.

A ďalšou skvelou vlastnosťou hry je, že pred opustením projektu môže hráč preniesť postavu do meditačného režimu. V tomto stave hrdina dokončí úlohy a zhromažďuje bojové skúsenosti, za ktoré získa duchovné body. Vďaka silu ducha je možné zlepšiť rôzne zručnosti a okrem štandardných zručností v oblasti útoku a obrany tu existuje aj schopnosť ovládať prírodné sily.

Systém zdokonaľovania postavy a samotná hra sú autormi tak dobre premyslené, že hráč nezostane ľahostajný k tomuto projektu a úžasné špeciálne efekty a zvukový obsah poskytnú stav úplného ponorenia do inej reality.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more