Záložky

Storm Online

Alternatívne názvy: Storm Online

Game Storm Online: moderná grafika a jedinečné postavy.

Game Storm Online prináša svojim hráčom dobre rozvinutú trojrozmernú grafiku. To dáva ešte viac akcie a zábavu počas hry. Najpresnejšie znaky a prvky vytvárajú dojem úplného ponorenia do procesu. Hra sa robí na tému fantasy a anime. A predstavivosť tvorcov bola miesto, kde sa túlať. Miesto a postavy sú pozoruhodné krásy, hlavne hlavná postava a všetci jej spoločníci.

Začnite hrať hru Storm Online, najprv si vyberiete klan svojho hrdinu. Predtým, ako budete mať tri silné smery:

  • Strelok. Bude mať na svojich nepriateľov búsie šípov a dokonca aj tí najdôvernejší bojovníci nebudú schopní odolávať rýchlosti jeho útokov.
  • Koldun. Mágovia vždy milovali veľkolepé bitky a po stáročia nahromadili múdrosť svojich predkov. Dnes je neuveriteľne silná.
  • Voitel. Vyzdvihnúť svoj meč, bojovník neprestane, kým nezískne a nedrží svojho posledného nepriateľa.

iPlayer Storm Online nie je len hra, je to svet, v ktorom si môžete vytvoriť svoj vlastný jedinečný charakter. Počas hry sa budete opakovane stretávať s ostatnými hráčmi a ich postavami, takže oceníte príležitosť byť neštandardným.

herných funkcií.

Vašou prvou prioritou bude poraziť všetkých nepriateľov a oslobodiť územia zachytené mazanými duchmi. Aby ste získali silu, bude to veľa práce. Musíte pumpovať svojho hrdinu a zlepšiť jeho charakteristiky. Ak chcete začať, vyberte správne zariadenie. S každou úrovňou pred sebou otvoríte širšiu škálu zariadení a zbraní. Výsledné položky môžete vylepšiť v kováčstve.

Ďalšie sily vám poskytnú ten správny kôň. Spolu s vami ide do boja, takže bude potrebovať aj brnenie. Zvyšovaním jeho úrovne môžete sledovať veľkolepé zmeny a vývoj koní. U vášho domáceho maznáčika uvidíte rovnaký výsledok. Bude to skvelý pomocník v bitke a zvýši vlastnosti hrdinu. Krídla spôsobia, že váš hrdina bude vyzerať ako anjel, ale iba súperi to nebudú schopní oceniť v boji. Zariadenia Wings dáva veľkú impulz charakteristike postavy, najmä pri čerpaní. Aby hrdina nenechal ujsť, môže si najať spoločníka. Sú to krásne elfovia. Budú vás nasledovať všade a dávajú svoju silu a uzdravenie.

úloh a hrateľnosti.

V Storm Online môže hrať celú spoločnosť. Ak chcete efektívnejšie prejsť úrovne a poraziť silných bossov, je najlepšie zjednotiť a vytvoriť cechy alebo pripojiť existujúce. Skvelý spôsob, ako vytvoriť nových priateľov. Pomocou rozhovoru v ľavom dolnom rohu môžete chatovať so všetkými hráčmi. Hra má rôzne úlohy:

  • fighting s duchmi a démonmi
  • skupinové zápasy
  • 10 000 skvelých zápasov

Ďalšou výhodou je, že Storm Online má niekoľko spôsobov, ako bojovať. Môžete použiť automatickú bitku, t. e. stačí zadať cieľ a bot vykoná všetky pohyby. Buď prevziať všetku iniciatívu na seba a naplno sa tešiť z boja pomocou manuálneho ovládania klávesových skratiek. To dá bojové akcie a vzrušenie, najmä v skupinových bitkách.

V Storm Online registrácia sa vykonáva dvomi kliknutiami. Potom sa okamžite ponoríte do hry. Dokonca aj začiatočník môže ľahko zaobchádzať so všetkými schopnosťami, požiadavkami a umiestneniami vďaka dobre premysleným tipom a tréningovým bojom. Pri každom kroku vám postavy, ktoré potrebujú vašu pomoc, s radosťou povedia, čo sa s nimi stalo a ako im môžete pomôcť. Preto sa neodkladajte, musíte sa ponáhľať, aby ste sa stretli s dobrodružstvami a zlými duchmi, kým nezachytili celý svet.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more