Záložky

Oceľové légie

Alternatívne názvy: Oceľové légie

Steel Legions online hra - strhujúci thriller sieť, ktorá dokonale ladí s tím bitky s jednotlivými stratégiami jednotlivých hráčov. Dynamic multiplayer strieľačka zmocní vašej pozornosti od prvých minút. Dozviete sa, ako riadiť obrovské futuristické vozidlá, upgrade je, že z taktických ťahov vyhrať tím nenávidel nepriateľov. Zosúladené postupy s frakcií dať dôveru a pocit, že ste určite poderzhat spoľahlivé spojenca, dáva vzrušenie. Ťažba cenných zdrojov a dobytie územia - dobrý motivačný dať všetko najlepšie k plnej na bojovom poli. Oceľové légie on-line udalosti sa vyvíjajú v alternatívnej realite. Výber stranou, pre ktorú sa bude bojovať až do smrti, môžete sa určiť svoju cestu v živote v tejto farebnej a zároveň krutom svete.

Je tu možnosť Oceľové légie hrať bez inštalácie klienta. Ale ak budete chcieť, môžete si stiahnuť malú veľkosť klienta. Systémové požiadavky pre hru sú rôzne skromnosť. Hlavné parametre - operačný systém Windows, procesor Pentium , moderný prehliadač a pripojenie k internetu. Budete tiež vyzvaní k registrácii v hre Steel légií, ktoré sa otvoria dvere a do neznámeho vesmíru, kde zlosť nasýtené krvavé udalosti. Účet je vytvorený nasledovne: Zadané užívateľské meno, heslo premyslené, údajne e-mailová adresa a dátum narodenia. Potom budete musieť zaškrtnúť, že súhlasíte s podmienkami a podmienky Ochrana osobných údajov menovaného projektu a ocele Legions registrácia je dokončená.

Ako už bolo spomenuté, hrať Oceľové légie, musíte zvoliť stranu. Oceľové légie, Pandora Rebels, Golden územia a Tundran Warriors постоянноконфликтуютдругсдругом . Empire Phoenix sa nachádza v chladnom horskom teréne. Obyvatelia tejto frakcie preferujú racionálny spôsob života, pretože sú úplne skazený. A sú používané v predstihu plánovať žiadnu udalosť. Pandora je tiež osud rebelov nie je dopriať. Žijú v púšti, kde nie je žiadna možnosť získať prírodné zdroje. Avšak, zástupcovia frakcie získať späť od ich súperi, a tak môže udržať nad vodou. Úplne odlišné veci v Golden územia. Všetky v hojnosti tu, a ľudia sa nikdy nedozvie potreby. Takýto život sa im trochu lenivý a nerozhodný, pokiaľ ide o vážnych vojenských otázkach. Márnotratný život sa im páči, a prečo nič meniť, keď bohatstvo samo o sebe je plávajúce v rukách. Warriors of Nature - najzávažnejšie frakcie. To robilo také nepriaznivé životné podmienky. Deti prírody sa naučili prispôsobiť sa rôznym podmienkam, takže sa nemusíte báť žiadnych problémov. Navyše, oni jednoducho milujú svoju krajinu a sú ochotní rozbiť každé miesto na každého, kto sa odváži zasahovať do ich vlastníctva.

Pretože hra je dej je založený na nepriateľstvo, mier vám môže len zdať. Vaši potenciálni nepriatelia sú zlomky iných hráčov. Pamätajte, že čím viac pôdy otvoyuete - tak bude vaša frakcia vplyvný v obrovskom virtuálnom vesmíre. Majú tiež bojovať s lupiči, ktorí , a usilujú o odniesť svoj majetok. Je tu možnosť urobiť kradnúť zdroje. Neobťažujte sa, že to naozaj nie je fér spôsob, ako zohnať potrebné prostriedky. Koniec koncov, bude to vojna vyhovovať všetko vybavenie by ste dosiahnuť len náš cieľ. Pamätajte si, že bohatstvo nám umožňuje zlepšiť techniku, ktorá je vo vašom vlastníctve. Silná technika - kľúč k úspechu vo vojenských operáciách. Nezabudnite sa postarať o príslušných zbraní. Nádrže môžu byť inštalované na rôznych modulov, systémov, nástrojov, a dokonca aj zbrane.

Stojí za zmienku, že hrať hru Steel Legie Budete sa zúčastňuje nielen vo večných vojen. Existuje mnoho tried, ktoré , by mala venovať pozornosť vo svojom voľnom čase. Napríklad, obchod. Medzi štáby tam je trh každý ríše Marketplace. A to bude súhlasiť, veľmi pohodlné.

Game Oceľové légie pre Vás pripravil veľa príjemných prekvapení. Stroj štýle sci-fi porazhat svoju fantáziu. 3D grafika dáva zmysel pre realitu. A schopnosť aplikovať strategické schopnosti budú mať prospech každý, kto chce dosiahnuť závratné výsledky. Herné vývojári, spoločnosť Splitscreen Studios GmbH, sa snažili zo všetkých síl, aby zabezpečili, že dostanete maximálny pôžitok z hry. Zostáva len popriať vám hra vášne a pozitívny prístup!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more